Znamy międzynarodowych mistrzów Koszalina

Bartosz Jemilianowicz (LUKS Top Wierzbięcin) został triumfatorem międzynarodowych mistrzostw Koszalina w kategorii OPEN (zawodnicy urodzeni w 1999 roku i starsi). Drugie miejsce w końcowej klasyfikacji zajął Radosław Malinowski (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice), a trzecie Marcin Marczak (KTS Koszalinianin Koszalin).

Emocji nie zabrakło także w pozostałych kategoriach. W grupie zawodników urodzonych w latach 1999-2004 zwyciężył Dariusz Sałamaszek (Stella Niechan Gniezno), który w ostatecznym rozrachunku wyprzedził Dawida Żelka, Damiana Szczerbę i Kacpra Pyrę (wszyscy Świdwin). W najmłodszej kategorii (zawodników urodzonych w 2005 roku i młodszych) na najwyższym stopniu podium stanął Mikołaj Łukaszewski (Inowrocław). Drugie miejsce zajął Rafał Formela (Gdańsk), trzecie Piotr Biernacki (Gdańsk).

W najliczniejszej kategorii – amatorów, tytuł międzynarodowego mistrza Koszalina 2017 w tenisie stołowym trafił w ręce Krzysztofa Pieragowskiego (Chojnice), który w finale pokonał Damiana Świerczka (Warszawa). Trzecią lokatę zajął Antoni Biedziuk (Szczecinek).

X