Wieczorek i Żaczek wygrali II GP Wielkopolski żaków

 Wieczorek i Żaczek wygrali II GP Wielkopolski żaków

Piotr Wiczorek (Polonia Śmigiel) i Kalina Żaczek (Optima Lubasz) wygrali II Grand Prix Wielkopolski żaków i żaczek w tenisie stołowym. Niedzielny turniej był jednocześnie otwartymi mistrzostwami Poznania.

Klasyfikacje końcowe:

żaczki:

  1. 1710 ŻACZEK Kalina UKS OPTIMUM Lubasz 2009 40
  2. 8108 GOMULAK Matylda UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo 2010 37
  3. 4158 ADAMCZYK Natasza LKTS Luboń 2010 35
  4. 5443 BARTOSZKO Natalia UKS ŻAKI Taczanów 2010 33
  5. 5212 WIECZOREK Zuzanna KS POLONIA Śmigiel 2011 32
  6. 2070 PLESIAK Lena MKS TS WARTA Oborniki 2010 31
  7. 8967 NAWROCKA Aleksandra LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie 2011 30
  8. 8955 KUCHARSKA Amelia LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie 2009 29
    9÷10. 9713 ŻAK Maria KS POLONIA Śmigiel 2009 27
    9÷10. 9709 CITAR Martyna STS GAMAJA Rogoźno 2011 27
    11÷12. 5285 RODAK Adrianna UKS NAŁĘCZ Ostroróg 2009 25
    11÷12. 8965 SPŁAWSKA Lena LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie 2011 25
    13÷14. 5446 BARTOSZKO Nicol UKS ŻAKI Taczanów 2012 23
    13÷14 5284 TRAFAS Oliwia UKS NAŁĘCZ Ostroróg 2009 23
    15÷16. 8623 MARCINIAK Wiktoria GKTS KRAJNA Złotów 2009 21
    15÷16. 8957 MARCZK Oliwia LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie 2010 21
    17÷20. 377 SZABAŁA Amelia KS Dąbcze 2010 18
    17÷20. 8964 MARCZAK Natalia LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie 2011 18
    17÷20. 4359 WAWRZYNIAK Aleksandra WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk 2010 18
    17÷20. 0 GRADZIŃSKA Agata UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo 2011 18
    21÷24. 0 KASPRZAK Emilia UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo 2011 13
    21÷24. 8621 KOZŁOWSKA-HADZICKA Michelle GKTS KRAJNA Złotów 2009 13
    21÷24. 8105 BIEDNA Patrycja UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo 2010 13
    21÷24. 4361 OLSZEWSKA Alicja WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk 2011 13

żacy:

  1. 5210 WIECZOREK Piotr KS POLONIA Śmigiel 2009 40
  2. 372 BALIŃSKI Filip KS Dąbcze 2009 37
  3. 6157 JAROS Ksawier KS STELLA Gniezno 2009 35
  4. 554 KWIECINSKI Hubert UKS SMECZ Konin 2011 33
  5. 4416 SKRZYPCZAK Maciej KTS Wijewo 2009 32
  6. 8106 DANIELEWICZ Jan UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo 2010 31
  7. 5202 SKAŁECKI Szymon KS POLONIA Śmigiel 2010 30
  8. 572 ROBAK Marcek UKS SMECZ Konin 2009 29
    9÷10. 5193 LEŚNICZAK ADRIAN KS POLONIA Śmigiel 2009 27
    9÷10. 6982 MISIEWICZ Wojciech LKS WIELKOPOLSKA Komorniki 2009 27
    11÷12. 580 SZAFRAN Iwo UKS SMECZ Konin 2009 25
    11÷12. 6233 WALKOWIAK Konrad UKS CZTERNASTKA Poznań 2009 25
    13÷14. 8617 ROLA Filip GKTS KRAJNA Złotów 2009 23
    13÷14. 2069 KONIECZKA Grzegorz MKS TS WARTA Oborniki 2010 23
    15÷16. 4357 OŻGA Patryk WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk 2010 21
    15÷16. 5944 NOWICKI Konstanty UKS SŁOWIAN Mrowino 2009 21
    17÷20. 3643 MATYJA MarcelPARK REKREACYJNO-SPORTOWY FAIRPLAYCE Poznań 2009 18
    17÷20. 8104 MATKOWSKI Piotr UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo 2011 18
    17÷20. 3010 DOLIŃSKI Paweł CKS HELIOS Czempiń 2009 18
    17÷20. 4356 MACIEJEWSKI Bartosz WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk 2009 18
    21÷24. 5942 ZIMOWSKI Mateusz UKS SŁOWIAN Mrowino 2010 13
    21÷24. 9102 KUBAS Mikołaj MLKS SPARTA Złotów 2011 13
    21÷24. 1705 MIESZAŁA Jakub UKS OPTIMUM Lubasz 2009 13
    21÷24. 1713 KULWAS Karol UKS OPTIMUM Lubasz 2009 13
    25÷28. 0 SIKORSKI Przemysław SKTS RATAJE 50 Poznań 2009 9
    25÷28. 7834 PIOTROWSKI Aleksander SKTS RATAJE 50 Poznań 2009 9
    25÷28. 9809 ŁASIŃSKI Maksymilian UKS CZTERNASTKA Poznań 2010 9

wyniki za: wzts.pl

Digiqole ad

Redakcja

X