Nestor Wasylkowski i Milena Chrabąszcz najlepsi w I WTK seniorów na Dolnym Śląsku

 Nestor Wasylkowski i Milena Chrabąszcz najlepsi w I WTK seniorów na Dolnym Śląsku

Nestor Wasylkowski AZS AWF Wrocław) i Milena Chrabąszcz (MKTS Rokita Brzeg Dolny) wygrali I WTK seniorów i seniorek na Dolnym Śląsku. Gospodarzem imprezy był Brzeg Dolny.

Klasyfikacje końcowe:

kobiety:
1. 1965 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 90
2. 497 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 85
3. 496 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław 81
4. 4575 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 77
5. 1968 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny 74
6. 4574 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 72
7. 495 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław 70
8. 1131 GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 68
9. 5987 MATWISZYN Natalia 2000-06-02 KS GÓRNIK Polkowice 65
10. 673 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 63
11. 1973 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 61
12. 5334 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 59
13-14.
1971 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 56
498 JARECKA Malwina 2006-03-08 KU AZS UE Wrocław 56
15-16.
5338 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 51
4937 PASZEK Aleksandra 10.07.1991 niestowarzyszony woj. DŚL 51
17-20.
5979 MRÓZ Aleksandra 2003-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 44
1975 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 44
5340 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 44
5040 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004-09-28 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 44
21-24.
5337 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 36
1964 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 36
5926 KLIMEK Angelika 2001-01-08 LKTS ZENIT Międzybórz 36
7011 WALOWSKA Wiktoria 2000-12-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 36
25. 5335 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 30

mężczyźni:
1. 6987 WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 AZS AWF Wrocław 90
2. 5326 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 85
3. 435 KACZMAREK Krzysztof 1971-11-03 ULKS Ciechów 81
4. 2935 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 77
5. 5882 MATLĄG Łukasz 1990-02-01 TOP Bolesławiec 74
6. 1776 DURAJCZYK Tomasz 1979-09-20 KTS Wolbromek 72
7. 2922 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 70
8. 429 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 68
9. 1780 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 65
10. 3997 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994-08-24 UKS Ludwikowice 63
11. 5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 61
12. 7010 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 59
13-14.
2917 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 56
675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 56
15-16.
2937 RELISZKA Jakub 1999-03-21 LKS ODRA Głoska 51
676 STACH Wojciech 1986-09-24 KU AZS UE Wrocław 51
17-20.
791 KOWALEWSKI Kamil 1990-11-25 KTS Legnica 44
443 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 ULKS Ciechów 44
5322 KURZAC Paweł 1983-04-28 MKS WOLAVIA Wołów 44
5327 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 44
21-24.
5330 WOJTYŁA Damian 1997-04-30 MKS WOLAVIA Wołów 36
3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 36
6108 MUCHA Łukasz 1981-10-11 UKS ORZEŁ Prusice 36
2921 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 36
25-32.
6109 PIÓRKOWSKI Marcin 1985-09-13 UKS ORZEŁ Prusice 25
441 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 ULKS Ciechów 25
5986 MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 KS GÓRNIK Polkowice 25
5332 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 25
437 KUROWSKI Mariusz 1971-03-15 ULKS Ciechów 25
5742 PIEŚLA Tomasz 1977-01-06 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 25
1783 ZDANOWSKI Paweł 1983-11-30 KTS Wolbromek 25
1135 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 25
33-48.
434 KACZMAREK Kamil 1992-06-15 ULKS Ciechów 17
6794 MATEJUNAS Krzysztof 1983-08-01 UKS ORZEŁ Prusice 17
5970 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
6658 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990-10-16 LZS ORION BRANDA Bukowice 17
6662 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 LZS ORION BRANDA Bukowice 17
4122 ZAWADZKI Roman 1973-01-26 UKS TS SPARTA Lubań 17
5738 PORĘBA Sylwester 1972-08-14 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 17
5329 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 17
2644 PĘCZAR Rafał 1985-09-18 UKS RADUNIA Tąpadła 17
6664 MATUSIEWICZ Kamil 1996-04-21 LZS ORION BRANDA Bukowice 17
1782 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 17
5976 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
5870 BUDIAKOWSKI Paweł 1986-04-10 TOP Bolesławiec 17
1774 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek 17
2451 SZPITALNY Tomasz 1986-11-24 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 17
2639 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła 17
49-64.
2750 WNĘK Sławomir 1969-04-06 TKS GRANIT Strzelin 14
680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 14
1781 OSTASIEWICZ Robert 1967-06-08 KTS Wolbromek 14
4130 SKOWROŃSKI Kacper 2003-06-18 UKS TS SPARTA Lubań 14
4121 ŚCIEŻKA Łukasz 1977-10-01 UKS TS SPARTA Lubań 14
1978 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 14
6110 KICIŃSKI Maciej 2000-05-06 UKS ORZEŁ Prusice 14
650 CWENAR Robert 1997-06-10 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 14
5921 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 14
5923 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 14
6107 BOROWIAK Daniel 1971-05-27 UKS ORZEŁ Prusice 14
3348 JADACH Tomasz 1974-04-05 LZS SKS Raszówka 14
4120 SZKLANY Krystian 1973-11-08 UKS TS SPARTA Lubań 14
5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 14
6793 BIELECKI Damian 1984-05-18 UKS ORZEŁ Prusice 14
5975 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 14
65-68.
2635 STRZELCZYK Michał 1989-10-02 UKS RADUNIA Tąpadła 10
2638 DAWID Leon 1954-07-18 UKS RADUNIA Tąpadła 10
4730 LASKOWSKI Piotr 1983-08-23 KS AJDE Oleśnica 10
781 MIKULICZ Adam 1980-12-14 KTS Legnica 10

wyniki i foto: dozts.pl

Digiqole ad

Mateusz Przybył

X