Lis i Kozioł wygrali I WTK seniorów w Krakowie

 Lis i Kozioł wygrali I WTK seniorów w Krakowie

Daniel Lis (UKS Olesno) i Sandra Kozioł (Bronowianka Kraków) okazali się najlepszymi seniorami I WTK w Małopolsce. Zawody zostały rozegrane w Krakowie.

Klasyfikacje końcowe:

Seniorki:
1. KOZIOŁ Sandra (KS Bronowianka Kraków)
2. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
3. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
4. ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
5. GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
6. WĄTOR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
7. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
8. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
9-12.
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
ZAWADZKA Emilia (UKS Gryf Gdów)
KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
13-16.
GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
17.TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
CYCHOWSKA Ewa (KS Bronowianka Kraków)

Seniorzy:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)
2. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
3. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
4. KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS Lachowice)
5. CELARY Mateusz (UKS Gryf Gdów)
6. KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)
7. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
8. KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków)
9-12.
PIEGZA Adrian (KS Bronowianka Kraków)
KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)
MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
BOLSĘGA Paweł (KS Spektrum Słopnice)
13-16.
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
GOŁDA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
GDULA Adam (UKS Zarabie Myślenice)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
17-24.
KOŁEK Maciej (KS Bronowianka Kraków)
BODNAR Michał (KS Podwawelski Kraków)
BUCZYŃSKI Witold (KS Bronowianka Kraków)
ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
SUŁKOWSKI Karol (UKS Płomień Limanowa)
MAJCHRZAK Michał (KS Podwawelski Kraków)
MICHALCZYK Jakub (UKS Płomień Limanowa)
RAPUTA Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
25-32.
PIETRZAK Krzysztof (LKS Dobrzanka Dobra)
GALA Dawid (KS Podwawelski Kraków)
GALA Bartłomiej (KS Podwawelski Kraków)
PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
HEŁMECKI Szymon (UKS Jordan Zakliczyn)
SKRZYPEK Adrian (LKS Polonia Wilczkowice)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
WIERZBIŃSKI Marcin (MKS KSOS Kraków)
33-40.
WODNIAK Kamil (MKS Skawa Wadowice)
KUĆ Grzegorz (KS Bronowianka Kraków)
GAJDA Rafał (UKS Jordan Zakliczyn)
PIĘKOSZ Jakub (TG Sokół Brzesko)
ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)
SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS Jordan Zakliczyn)
PIEKARCZYK Michał (MKS Skawa Wadowice)
SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)
41-48. KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
PASEK Adrian (KS Start Nowy Sącz)
JANISZEWSKI Kamil (UKS Olesno)
TWARÓG Mariusz (UKS Płomień Limanowa)
MAŃTURZ Piotr (KS Bronowianka Kraków)
DZIEDZIC Piotr (KS Spektrum Słopnice)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków)
49-56.
HOLECZKO Oskar (UKS Olesno)
MIKRUT Jakub (KS Podwawelski Kraków)
KOWALSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS Zarabie Myślenice)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
JURZAK Łukasz (MKS Skawa Wadowice)
57. JOŃCZYK Bartłomiej (MKS Skawa Wadowice)

wyniki i foto: kozts.pl

Digiqole ad

Mateusz Przybył

X