Ligowe zmagania w Lubikowie

Klub Sportowy w Lubikowie ustala skład drużyn do rozgrywek ligowych. Przypomnijmy, że klub w Lubikowie powstał 8 miesięcy temu. Przez ten czas mieszkańcy Lubikowa intensywnie trenują pod okiem trenera Pawła Rękawieckiego. Zdecydowaliśmy się wystawić dwie drużyny w nadchodzących rozgrywkach ligowych – mówi Paweł, który jest jednocześnie prezesem klubu.

Pierwsza drużyna będzie występować w V lidze. Skład drużyny to: Sławomir Hoszko, Piotr Wiśniewski, Władysław Masiukiewicz, Maciej Okinczyc, Piotr Konieczny i Paweł Rękawiecki. Wszyscy zawodnicy to wielcy sympatycy i mieszkańcy Lubikowa. To dla nas ogromne wyzwanie. Łatwo nie będzie, ale damy z siebie wszystko na meczach – mówi sekretarz klubu Piotrek Konieczny

Druga drużyna będzie brać udział w „Klasa A” czyli niższej lidze. Do tej drużyny wciąż ustala się skład zawodników. Obie drużyny będą rywalizować w woj. lubuskim w grupie północnej.

Przed nami sporo emocji i wiele wrażeń. To pierwsze takie rozgrywki w Lubikowie. Nie możemy się doczekać rozgrywek. Wierzymy, że będzie dobrze – mówi prezes Paweł.

X