GEWO sponsorem polskiego klubu!

Sponsorują młodzieżową kadrę Korei Południowej oraz młodych i utalentowanych tenisistów stołowych na Starym Kontynencie. Teraz będą głównym partnerem Klubu Sportowego Wamet Dąbcze. Niemiecka firma GEWO, bo o niej mowa, przez trzy najbliższe lata będzie sponsorem sprzętowym 2-ligowca z gminy Rydzyna.

Firma GEWO powstała w 1956 roku. Niemiecki producent w ostatnich latach stał się liczącym graczem na światowym rynku tenisa stołowego. Firma oferuje w sprzedaży wysokiej jakości okładziny i deski, odzież, stoły, wyposażenie pola gry oraz wiele innych akcesoriów. GEWO ma swoich klientów nie tylko na Starym Kontynencie, ale również m.in. w Azji. Niemiecka firma kilka miesięcy temu została bowiem sponsorem młodzieżowej reprezentacji Korei Południowej.

– To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że udało nam się pozyskać tak uznanego partnera. To pokazuje, że praca którą wykonujemy w Dąbczu nie idzie na marne. Sponsorzy widzą potencjał w naszym klubie – mówi prezes Wametu Dąbcze, Mateusz Przybył. – Umowa z firmą GEWO została podpisana na trzy sezon. Do czerwca 2020 roku będziemy korzystać ze sprzętu naszego nowego sponsora – dodał Przybył.

W ostatnich tygodniach firma GEWO mocno postawiła na wspieranie tenisistów stołowych. Niemiecki producent podpisał indywidualne kontrakty sponsorskie z mistrzem Polski juniorów – Samuelem Kulczyckim, mistrzem Hiszpanii – Alvaro Roblesem oraz Węgrem Bence Majorosem, Rosjaninem Lev Katsmanem, Francuzem Enzo Anglesem i Słoweńcem Alexandarem Valuchem. W Korei Południowej twarzą firmy jest pierwszy mistrz olimpijski w tenisie stołowym – Yoo Nam Kyu.

Nadchodzący sezon dla tenisistów stołowych Wametu Dąbcze zapowiada się wyjątkowo. Drużyna oprócz zmagań w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej zadebiutuje także w europejskim pucharze TT Inter Cup.

2 thoughts on “GEWO sponsorem polskiego klubu!

  • 31/07/2017 at 1:30 pm
    Permalink

    Już biegnę na zakupy.

  • 01/08/2017 at 12:45 pm
    Permalink

    Czy jakieś inne firmy sponsorują tez polskie kluby? Jeśli nie to dlaczego tylko Gewo sponsoruje?

Comments are closed.

X