2. liga: Awans w tabeli Wametu Dąbcze

Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze awansowali z siódmego na czwarte miejsce w tabeli 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej w grupie południowej. Uczestnik Pucharu Europy TT Inter Cup wygrał w minioną sobotę z MKTS-em Opalenica 6:4 i Nałęczem Majster Ostroróg 6:4.

Liderami 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej pozostają Darz Bór Karnieszewice (grupa północna) i Tajfun Ostrów Wielkopolski (grupa południowa).

Wyniki:

grupa północna:

5 kolejka 03.11.2018 /sobota/
TOP-SPIN Szczecin – UKS Chrobry Międzyzdroje 9:1
UKS Champion Police – KS ATS Stargard 5:5
MLKS Sparta Złotów – KS Darz Bór Karnieszewice 1:9
WLKS Łobzonka Wyrzysk – Visonex LUKS Top Wierzbięcin 3:7

6 kolejka 03.11.2018 /sobota/
TOP-SPIN Szczecin – KS ATS Stargard 9:1
UKS Champion Police – UKS Chrobry Międzyzdroje 9:1
MLKS Sparta Złotów – Visonex LUKS Top Wierzbięcin 7:3
WLKS Łobzonka Wyrzysk – KS Darz Bór Karnieszewice 0:10

Tabela:

M-ce Klub M PKT BILANS MAŁE PKT
1. Darz Bór Karnieszewice 6  12 57:3  +54
2. Sparta Złotów 6  9 32:28  +4
3. Visonex LUKS Top Wierzbięcin 6  7 33:27  +6
4. UKS Champion Police 6  7 29:31  -2
5. TOP-SPIN Szczecin 6  7 34:26  +8
6. KS ATS Stargard 6  4 24:36  -12
7. UKS Chrobry Międzyzdroje 6  2 16:44  -28
8. Łobzonka Wyrzysk 6  0 15:45  -30

grupa południowa:

5 kolejka 03.11.2018 /sobota/
Stella Niechan Gniezno – RLKTS Ochman Raszków 1:9
LKTS Luvena Luboń – LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski 4:6
UKS Nałęcz Majster Ostroróg – KS Polonia Śmigiel 4:6
MKTS Opalenica – KS Wamet Dąbcze 4:6

6 kolejka 03.11.2018 /sobota/
Stella Niechan Gniezno – LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski 4:6
LKTS Luvena Luboń – RLKTS Ochman Raszków 3:7
UKS Nałęcz Majster Ostroróg – KS Wamet Dąbcze 4:6
MKTS Opalenica – KS Polonia Śmigiel 4:6

Tabela: 

M-ce Klub M PKT BILANS MAŁE PKT
1. LKS Tajfun Ostrów Wlkp. 6  11 37:23  +14
2. RLKTS Ochman Raszków 6  10 41:19  +22
3. KS Polonia Śmigiel 6  8 32:28  +4
4. KS Wamet Dąbcze 6  7 30:30  0
5. LKTS Luvena Luboń 6  3 26:34  -8
6. UKS Nałęcz Ostroróg 6  3 25:35  -10
7. KS Stella Niechan Gniezno 6  3 25:35  -10
8. MKTS Opalenica 6  3 24:36  -12
X