Spójnia Warszawa Open dla Lewandowskiego

Aktualny indywidualny mistrz Polski w grze pojedynczej – Tomasz Lewandowski został triumfatorem turnieju Spójnia Warszawa Open, który w miniony weekend odbył się w Warszawie.

W finałowym pojedynku gracz drużyny FIBRAIN G2A AZS POLITECHNIKA Rzeszów pokonał Filipa Szymańskiego. Kolejne miejsca przypadły w udziale zawodnikom Energii-Manekin Toruń – Czechowi Pavlowi Siruckowi oraz Brazylijczykowi Cazuo Matsumoto.

Jedną z większych niespodzianek tegorocznych zawodów była porażka w drugiej rundzie Daniela Góraka, który kilka tygodni temu dzielnie reprezentował Polskę podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Gracz Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki przegrał w 1/8 finału z Łukaszem Nadolskim 2:3.