MEKiJ: Znamy rywali Polaków w turnieju gry pojedynczej

W środę reprezentanci Polski poznali swoich pierwszych rywali w turnieju gry pojedynczej podczas mistrzostw Europy kadetów i juniorów w tenisie stołowym. Zmagania singlowe w rumuńskiej miejscowości Kluż-Napoka rozpoczną się w sobotę.

Rywale Polaków w turnieju gry pojedynczej:

1. runda:

kadeci:
Maciej Kubik – wolny los
Leonardo Bassi (Włochy) – Kuba Kwapis (sobota, godz. 8:00)
Szymon Kolasa – Tom Scholtes (Luksemburg) (sobota, godz. 8:45)
Dawid Kosmal – Andreas Ioannides (Cypr) (sobota, godz. 8:45)

kadetki:
Elżbieta Kwiatkowska – Fanny Doutaz (Szwajcaria)/Andrea Bajovic (Czarnogóra) (sobota, godz. 12:30)
Sofia Lu Chen (Austria) – Anna Brzyska (sobota, godz. 12:30)
Ilona Sztwiertnia – Gabriela Ivanova (Bułgaria) (sobota, godz. 13:45)
Sukran Cangir (Turcja) – Katarzyna Królikowska (sobota, godz. 13:45)

juniorzy:
Samuel Kulczycki – Raif Rustemovki (Macedonia)/Isaac Grixti (Malta) (sobota, godz. 9:30)
Artur Grela – wolny los
Przemysław Walaszek – Danu Sofroni (Mołdawia)/Samuel Cyprich (Słowacja) (sobota, godz. 10:15)
Jan Zandecki – Elias Hardmeier (Szwajcaria)/Filip Radulovic (Czarnogóra) (sobota, godz. 10:15)
Kamil Dziadek/Eric Thillen (Luksemburg) – David Comeliau (Belgia) (sobota, godz. 10:15)

juniorki:
Ioana Oprea (Rumunia)/Maja Miklaszewska – Ivet Ilieva (Bułgaria) (sobota, godz. 11:00)
Aleksadra Michalak – Andrea Perez (Hiszpania) (sobota, godz. 11:00)
Klara Bardac (Chorwacja) – Julia Szymczak (sobota, godz. 11:00)
Alemka Hasecic (Bośnia i Hercegowina)/Sofie Eriksson (Finlandia) – Katarzyna Węgrzyn (sobota, godz. 11:45)
Anna Węgrzyn – wolny los

źródło: ettu.org

One thought on “MEKiJ: Znamy rywali Polaków w turnieju gry pojedynczej

  • 26/07/2018 at 8:29 am
    Permalink

    Panie redaktorze ! Znamy wyniki losowań Polaków, a gdzie wyniki, a gdzie sukcesy Polaków, w tym 3 medale Macieja Kubika, z 2ma złotymi ? Tak łatwo Pan przechodzi do następnych postów. Tylko prosze nie usuwać, bo pan tak robi często.

Comments are closed.

X