Gwiazdy LOTTO Superligi bez medalu w mistrzostwach Hongkongu

Su Zhi i Lee Ho Ching zostali mistrzami Hongkongu w grze pojedynczej w tenisie stołowym. Z trójki reprezentantów Hongkongu, którzy w tym sezonie zdobywają punkty dla polskich klubów, żadnemu nie udało się stanąć na podium w turnieju singlowym.

Lider występującego w LOTTO Superlidze Dekorglassu Działdowo przegrał w 1/16 finału z mało znanym w naszym kraju Yu Nokiem 0:3. W mistrzostwach Hongkongu medali w rywalizacji singlistów nie wywalczyli także pozostali gracze polskich klubów. Ng Pak Nam z Palmiarni Zielona Góra przegrał w ćwierćfinale z Ho Kwan Kitem 2:3 (6:11, 11:8, 11:7, 11:13, 8:11), a Lam Siu Hang reprezentujący Wartę Kostrzyn uległ w 1/8 finału Li Hon Mingowi 1:3 (11:5, 7:11, 3:11, 11:13).

źródło: hktta.org.hk