Bajor i Badowski młodzieżowymi mistrzami Polski

Marek Badowski (Unia AZS AWFiS Gdańsk) oraz Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) zostali w Ustrzykach Dolnych młodzieżowymi mistrzami Polski w grze pojedynczej. Zawodniczka z Dolnego Ślaską na Podkarpaciu wywalczyła komplet złotych medali!

Rozstawiona z “jedynką” Bajor nie zawiodła i w finale zdecydowanie pokonała Julię Ślązak (SKTS Sochaczew) 4:0 (11:8, 11:4, 13:11, 11:8). Brązowe medale w konkurencji singlowej powędrowały do Katarzyny Galus i Karoliny Pęk.

Złoty medal wśród mężczyzn powędrował do Marka Badowskiego. Ćwierćfinalista mistrzostw Europy do lat 21 w spotkaniu finałowym wygrał z Tomaszem Kotowskim (KTS Energa Toruń) 4:1 (11:6, 11:5, 11:7, 8:11, 11:7). Na najniższym stopniu podium zmagania ukończyli Kamil Nalepa i Patryk Zatówka.