Zestawienie najnowszych okładzin GEWO!

Firma GEWO z rozmachem weszła na światowy rynek. Specjalnie dla czytelników portalu e-pingpong.pl przygotowaliśmy zestawienie najnowszym okładzin niemieckiej firmy. Z produktów GEWO korzystają m.in. Samuel Kulczycki, Alvaro Robles czy Enzo Angles.

Gewo Hype KR

gewo-hype-kr

Nowość roku 2017 to uzupełnienie serii okładzin GEWO Hype. Okładzina jak i zresztą cała rodzina gum z rodziny GEWO Hype powstała we ścisłej współpracy z koreańskim mistrzem świata i zwycięzcą IO w Seulu z 1989 roku w Seulu. Dzięki nowe technologii o nazwie DGC40+ powstała nowa okładzina z różowym podkładem. Okładzina przeznaczona dla zawodników grających mocno, szybko i z maksymalną rotacją. W porównaniu do okladziny GEWO Hype XT 50.0 nowy nowy wyrób zapewnia tą samą siłę i dynamikę, ale i też lepsze, wyższe parametry rotacji. Parametry wg.producenta: Tempo: 124 Kontrola: 92 Rotacja: 121 Przeznaczenie: Off+ Rodzaj okłądziny: gładka Rodzaj podkładu: twardy +

 

Gewo Hype XT PRO 50

gewo-hype-xt-pro-50

Produkt premium z serii okładzin GEWO Hype – największa prędkość w nowym wymiarze.
Technologia FLEX-TECH podkładu zapewnia maksymalną precyzję w ataku, podczas gdy wierzch z wbudowanym systemem DGC 40+ gwarantuje niezmienne odbicie przy każdym uderzeniu piłki w rakietkę. Te przełomowe technologie są idealne dla profesjonalistów grających na najwyższym poziomie. Sprawiają radość w grze, dają duży efekt katapulty, zapewniają wysoką trajektorię, dzięki dużej przyczepności i dużą moc wynikającą z optymalnego przenoszenia energii. Rozwój okładzin od 2 lat koncentruje się na bezkompromisowym połączeniu szybkości, rotacji i kontroli.
Pomimo swojej szybkości i dynamiki wynikającej z podkładu o twardości 50 stopni, GEWO Hype XT Pro 50.0 wciąż zapewnia nowoczesnym graczom dużą kontrolę, wykorzystując lepkość powierzchni.
Niewiarygodna kontrola w grze pasywnej, bloku i flipie dzięki FLEX-TECH. Prawdziwie nowy standard w nowoczesnym tenisie stołowym.

 

Gewo Hype Xt PRO 40

gewo-hype-xt-pro-40

kładzina GEWO Hype XT Pro 40.0 jest idealnym wyborem dla graczy szukających miękkiej okładziny o dużej mocy i przyczepnej warstwie wierzchniej, która nadal zapewnia elastyczność w ataku.
Sprawdzony wierzch, wyprodukowany z użyciem technologii DGC 40+ gwarantuje jednolite, niezawodne odbicie piłki po uderzeniu w rakietkę, a lepka struktura powierzchni okładziny zapobiega ślizganiu się piłki.
Kombinacja takiego wierzchu z podkładem w nowej technologii XT (FLEX-TECH) powoduje, że pomimo miękkiego podkładu, okładzina jest zaprojektowana pod kątem szybkości i oferuje wyjątkowe brzmienie, łatwe ogranie i świetne czucie podczas gry. Ta okładzina jest szybsza niż GEWO Hype EL Pro 40.0. Ma ona podkład o twardości 40 stopni, dający szybkość wtedy, kiedy jest ona potrzebna.
GEWO Hype XT Pro 40.0 to okładzina idealna dla graczy opierających swoją grę na rotacji i precyzji.

 

Gewo Hype EL PRO 47,5

gewo-hype-el-pro-475

GEWO Hype EL Pro 47.5 to doskonałe połączenie bardzo dużej rotacji i ekstremalnej szybkości, okładzina została zaprojektowana specjalnie dla najwyższej klasy zawodników.

Dzięki nowo opracowanej strukturze wierzchniej warstwy Hype EL Pro 47.5 charakteryzuje maksymalnie skuteczne przenoszenie energii w połączeniu z wysoką kontrolą.

Wysokiej jakości rozwiązania techniczne, jak DGC40+ (Dynamic-Grip-Concept) ‘Power Tension Boost’ i CPI (Clean Power Inside) determinują poszczególne cechy tej okładziny.

Najszybsza i najbardziej dynamiczna okładzina z serii Hype EL Pro została opracowana specjalnie, aby sprostać wymaganiom doświadczonych zawodników, którzy preferują okładziny z twardym podkładem. Wysoka dynamika uderzeń, w połączeniu z bardzo rotacyjną powierzchnią, to idealne rozwiązanie dla każdego gracza ofensywnego – ponieważ: “Ostatni punkt sprawia, że jesteś zwycięzcą!”

 

Gewo Hype EL PRO 42,5

gewo-hype-el-pro-425

GEWO Hype EL Pro 42.5 jest optymalnym połączeniem mocy, rotacji i przyczepnej powierzchni (Dynamic Concept Grip). GEWO Hype EL Pro 42.5 jest centralną pozycją w serii i oferuje równowagę pomiędzy dynamiczną i efektowna grą (Power Tension boost), a zapewnieniem doskonałego uczucia piłki i niezawodnością w każdej sytuacji podczas gry.
Dzięki nowo opracowanej DGC40 + powierzchni możliwe jest wykonanie dobrego serwisu / odbioru i zrównoważonej wszechstronnej lub ofensywnej gry. Okładzina ma wyjątkową rezerwę prędkości, ale mimo wysokiej prędkości, umożliwia dobrą kontrolę w bardziej pasywnych uderzeniach takich jak pasywny blok.
GEWO Hype EL Pro 42.5 to idealna okładzina dla graczy, którzy oczekują maksymalnej rotacji przy dużych prędkościach.
Bo: “Ostatni punkt sprawia, że jesteś zwycięzcą!”

 

Gewo Hype eL PRO 40

gewo-hype-el-pro-40

GEWO Hype EL Pro 40.0 jest najbardziej miękką okładziną w serii Hype EL Pro. Nowe połączenie podkład / wierzch zostało stworzone dla graczy, którzy chcą rotacji i szybkości, mimo ukierunkowania stylu na grę z dużą kontrolą.
Miękka okładzina z serii Hype EL Pro daje niezwykły dźwięk i bardzo dobrą kontrolę z efektem katapulty. GEWO Hype EL Pro 40.0 została zaprojektowana i stworzona specjalnie dla graczy, którzy oczekują dobrej kontroli, jest to możliwe dzięki miękkiemu podkładowi i powierzchni o doskonałej przyczepności.
DGC40+ “Dynamic-Grip-Concept”, ‘Power Tension Boost’ i CPI ‘Clean Power Inside’ wspomogą Cię w grze aktywnym blokiem, zapewnią precyzyjny i bezpieczny atak oraz kontratak.
GEWO Hype EL Pro 40.0 to idealne okładziny dla graczy, którzy kładą duży nacisk na rotację z maksymalną kontrolą. Bo: “Ostatni punkt sprawia, że jesteś zwycięzcą!”

 

WSZYSTKIE OKŁADZINY FIRMY GEWO DOSTĘPNE SĄ W SKLEPIE INTERNETOWYM WWW.PING-PONG.PL.

X