Zbierają pieniądze na wyjazd na MŚ!

Kamil Dziadek, jeden z uczestników zakończonych w niedzielę 86. indywidualnych mistrzostw Polski seniorów i seniorek w tenisie stołowym, na portalu pomagam.pl zorganizował zbiórkę pieniędzy na wyjazd mistrzostwa świata szkół gimnazjalnych na Malcie.

Inicjator zbiór, a na co dzień gracz Olimpii Grudziądz, tak opisuje całą akcję: “Witam! Jestem profesjonalnym zawodnikiem tenisa stołowego jak i moi koledzy, z którymi planujemy wyjazd na Mistrzostwa Świata Szkół Gimnazjalnych na Malcie. Zakwalifikowaliśmy się na nie poprzez wygranie ogólnopolskich zawodów. Niestety nasza szkoła nie ma wystarczających funduszy aby wysłać nas na te zawody. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe, które pomoże nam zrealizować nasze marzenie, czyli polecieć na owe zawody i wrócić z medalem 🙂” (pisownia oryginalna).

Więcej szczegółów dotyczących zbiórki środków na wyjazd na MŚ znajduje się na portalu pomagam.pl.

4 thoughts on “Zbierają pieniądze na wyjazd na MŚ!

 • 09/03/2018 at 11:19 am
  Permalink

  Wyjazd na Maltę za 20 000 zł?
  Ta kwota chyba dość mocno “naciągnięta”…

 • 09/03/2018 at 12:14 pm
  Permalink

  Zawody termin 8.04-14.04.2018
  Organizator oczekuje ze każdy uczestnik zapłaci za 6 nocy minimum 340 Euro, zwiększmy to 400 + lot z gdańska 1200 zł za głowę w dwie strony (Lufthansa) czyli dla 5 osób potrzeba 2000 Euro i 6 tysięcy złotych czyli reasumując trzeba zebrać blisko 15 tys. 5000 rezerwy na inne potrzeby. Wpłaci każdy kto chce, przymusu nie ma.

 • 09/03/2018 at 4:04 pm
  Permalink

  Bilety na Maltę można kupić znacznie taniej.
  Jeśli chodzi o pakiet noclegowy organizatora to nie jest wymagany.
  5000 zł rezerwy???

  Oczywiście przymusu wpłaty nie ma, ale warto zachować umiar i transparentność w przypadku takiej zbiórki jeśli ma ona faktycznie przynieść zamierzony cel.
  Osobiście jako osoba mocno związana z tenisem stołowym chętnie wspomógłbym taką akcję i jak tylko zobaczyłem artykuł tutaj to od razu wszedłem na pomagam.pl, z zamiarem dołączenia do zbiórki.
  Jednakże w momencie kiedy zobaczyłem tak przesadzoną kwotę przedsięwzięcia od razu zrezygnowałem.

  • 15/03/2018 at 10:26 pm
   Permalink

   Troszkę tłumacząc młodzież, by przypadkiem ktoś ich niepotrzebnie nie “hejtował”. Kwotę (budżet) zasugerował nauczyciel (opiekun), a opłacić trzeba wszystko za 6 osób, gdyż zawodnicy muszą jechać z opiekunem, jak również MUSZĄ przywieźć ze sobą sędziego. W przypadku tego akurat turnieju, z tego co wiem, to nie ma innej opcji aniżeli wybór opcji organizatora (nie są to turnieje ITTF gdzie taka opcja istnieje). Pozdrawiam!

Comments are closed.

X