Oszukali rywali i awansowali! Teraz zostali zdyskwalifikowani! (aktualizacja)

Tenisiści stołowi Parafialnego Klubu Sportowego Michał Krostkowo pod koniec minionego sezonu awansowali do 3. ligi w województwie wielkopolskim. Awansowali, bo oszukali pozostałych przeciwników. Teraz zostali przez Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego zdyskwalifikowani.

W maju w Kąkolewie (powiat leszczyński) odbył się turniej barażowy wicemistrzów czterech 4. lig w Wielkopolsce o awans do 3. ligi. Triumfatorem imprezy został PKS Michał Krostkowo, który w końcowej klasyfikacji wyprzedził Górnika Wierzbinek, MKTS II Opalenica i Burzę II Drzeczkowo.

Po pięciu miesiącach od tego wydarzenia wyszło na jaw, że zawodnicy zespołu z Krostkowa oszukali swoich przeciwników. W składzie PKS-u Michał Krostkowo wystąpił zawodnik, którzy na co dzień nie reprezentuje barw tego klubu, a w turnieju barażowym grał “pod nazwiskiem” wcześniej zgłoszonego do rozgrywek przedstawiciela Parafialnego Klubu Sportowego Michał Krostkowo.

W miniony poniedziałek władze Wielkopolskiego Związku Tenisa Stołowego podjęły decyzję o wykluczeniu Parafialnego Klubu Sportowego Michał Krostkowo z rozgrywek 3. ligi.

Treść komunikatu WZTS:

W związku z wykluczeniem przez WZTS w Poznaniu – Uchwala Nr 03/PZ/2017 z dnia 16.10.2017r. – Parafialnego Klubu Sportowego “Michał” Krostkowo z rozgrywek III Ligi Mężczyzn gr. PÓŁNOCNEJ wszystkie wyniki dotychczas rozegranych meczów przez ten zespół zostają anulowane. 
W Terminarzu Rozgrywek Drużynowych gr. Północnej wszystkie mecze z udziałem PKS “Michał” Krostkowo zostają anulowane.

4 thoughts on “Oszukali rywali i awansowali! Teraz zostali zdyskwalifikowani! (aktualizacja)

 • 18/10/2017 at 11:30 am
  Permalink

  Ładne kwiatki. “Parafialny” klub oszukuje.

 • 18/10/2017 at 5:06 pm
  Permalink

  Hehe.. ale jaja:)

 • 19/10/2017 at 1:27 pm
  Permalink

  Najgorsi to są niedoinformowani.Tacy święci ?
  Miast pisać bzdety,to może więcej konkretów?
  Np. choć jedno nazwisko działacza ” oszusta “. Sędzia bez winy ?…. a kto sprawdzał licencje grających zawodników ?Kto zapłaci za to niedopatrzenie ?

 • 19/10/2017 at 4:04 pm
  Permalink

  Tragedia! I Ci ludzie pracują i jeżdżą na zawody z młodzieżą!!!Szok…wstyd!

Comments are closed.

X