GEWO nadal sponsorem polskiego klubu!

 GEWO nadal sponsorem polskiego klubu!

Niemiecka firma GEWO będzie nadal sponsorem sprzętowym Klubu Sportowego Wamet Dąbcze. Wygasająca w tym sezonie 3-letnia umowa została przedłużona o kolejne 12 miesięcy!

GEWO to jeden z wiodących na świecie producentów sprzętu do tenisa stołowego. Niemiecka firma posiada w swoim asortymencie okładziny, deski, stoły, odzież oraz akcesoria pingpongowe.

Firma GEWO była sponsorem klubu z gminy Rydzyna przez ostatnie trzy lata. Teraz przedstawiciele niemieckiego producenta sprzętu do tenisa stołowego i działacze Wametu Dąbcze uzgodnili warunki nowej umowy na sezon 2020/2021. – Nasza współpraca z firmą GEWO układa się znakomicie. Cieszymy się, że w tych trudnych czasach niemiecka firma nadal będzie wspierać nasz klub – mówi Mateusz Przybył, prezes Wametu Dąbcze.

Oprócz wspierania zespołu z powiatu leszczyńskiego firma GEWO jest również sponsorem wielu zawodników i drużyn na świecie. Niemiecki producent sprzętu do tenisa stołowego jest głównym partnerem reprezentacji Nigerii i Serbii, a z produktów firmy GEWO korzystają m.in. Quadri Aruna, Alvaro Robles czy Samuel Kulczycki.

Digiqole ad

Redakcja

X