LOTTO Superliga: Składy drużyn na sezon 2018/2019

Starcie Dekorglassu Działdowo z Kolpingiem Frac Jarosław otworzy zmagania w LOTTO Superlidze tenisa stołowego. O mistrzowski tytuł powalczy 12. zespołów. Poniżej prezentujemy składy wszystkich ekip.

Pierwsza kolejka nowego sezonu odbędzie się 2. września.

Składy drużyn:

PKS KOLPING FRAC Jarosław
CHODORSKI Piotr 1991-12-10
CYRNEK Piotr 1995-10-16
CZERNIK Mateusz 1989-03-18
DZIUKIEWICZ Kamil 1983-10-23
HOU Yingchao (CHN) 1980-06-15
KONECNY Tomas (CZE) 1985-10-23
KOU Lei (UKR) 1987-11-20
ZELINKA Jakub (SVK) 2000-03-14

KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
BADOWSKI Marek 1997-06-23
PANAGIOTIS Gionis (GRC) 1980-01-07
REDZIMSKI Miłosz 2008-09-10
SIRUCEK Pavel (CZE) 1992-11-20
WIŚNIEWSKI Szymon 2006-03-16
YOSHIDA Kaii (JPN) 1981-05-16
YOSHIDA Masaki (JPN) 1994-09-30

KS DEKORGLASS Działdowo
FERTIKOWSKI Paweł 1990-11-12
KUROWSKI Kamil 1996-07-14
MATSUDAIRA Kenta (JPN) 1991-04-11
SHANG Kun (CHN) 1990-11-21
TAKAKIWA Taku (JPN) 1988-09-29
VRABLIK Jiri (CZE) 1983-03-12
WANG Yang (SVK) 1994-09-24
WONG Chun Ting (HKG) 1991-09-07
XU Wenliang 1988-04-09

FIBRAINE AZS POLITECHNIKA Rzeszów
HIRANO Yuki (JPN) 1992-07-22
ISMAILOV Sadi (RUS) 1996-11-04
KLOCEK Kamil 1999-06-26
LAKEEV Vasily (RUS) 1984-11-07
LEWANDOWSKI Tomasz 1985-08-02
PELCZAR Dawid 1998-07-02
SEROKA Szymon 2001-11-30
STĄPOR Rafał 1999-04-15

KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk
CHOJNOWSKI Patryk 1990-04-05
MAŁACHOWSKI Michał 2002-08-12
PAIKOV Mikhail (RUS) 1989-07-31
SHIHAO Wei (CHN) 1998-04-23
TROKA Mateusz 1993-12-17
WITKOWSKI Jakub 2001-09-06
ZANDECKI Jan 2001-01-20

3S POLONIA Bytom
BALCERZAK Marcin 1998-03-26
FLORAS Robert 1992-07-13
GAVLAS Antonin (CZE) 1985-06-04
GOŁĘBIOWSKI Mateusz 1990-07-20
ŁYSAKOWSKI Michał 2004-05-31
WRÓBEL Dariusz 1990-10-01

ZKS PALMIARNIA Zielona Góra
BŁASZCZYK Lucjan 1974-12-28
JANKOWSKI Jakub 2002-02-11
KOŁODZIEJCZYK Maciej 2001-01-14
NAJDER Szymon 2001-05-28
NALEPA Kamil 1999-02-05
NG Pak Nam (HKG) 1998-08-18
WACHOWIAK Łukasz 2000-09-02
ZALEWSKI Mateusz 2005-11-20

ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
BUROV Viacheslav (RUS) 1985-03-27
DESAI Harmeet (IND) 1993-07-19
DONG Soo Kang (KOR) 1994-03-14
GRELA Artur 2000-06-21
LESZCZYŃSKI Zbigniew 1977-02-09
STYPKA Filip 2001-10-06
UFNAL Mateusz 1997-12-28
WANG Jianan (CHN) 1983-01-20
WEI Cai (CHN) 1995-01-22

MORLINY Ostróda
CHRZĄSZCZ Wojciech 2000-03-24
DZIADEK Kamil 2000-03-21
GOLLA Marco 1998-05-27
HUNG Tzu Hsiang (TPE) 1994-01-27
KAWIAK Krystian 1999-11-27
KUŹMICZ Jakub 2000-05-22
PETAŚ Kacper 2000-07-15

ENERGA KTS Toruń
CHENG Jingqi (CHN) 1994-03-07
HAN Chuanxi (CHN) 1995-05-03
KOTOWSKI Tomasz 1998-07-05
KULPA Konrad 1994-12-02
KURTYKA Tomasz 1995-07-28
MADKOWIAK Wojciech 1982-07-03
PIOTROWSKI Krzysztof 1969-12-12
SALIFOU Abdel Kader (FRA) 1989-12-07
SZYMANEK Bartłomiej 1993-06-01
UTYLSKI Rafał 1983-05-17
WOSKOWICZ Marcin 1994-04-25
YIN Jiaxu (CHN) 1995-05-24

ASTS OLIMPIA Grudziądz
BŁACHNIO Piotr 2004-09-19
CIOŁKOWSKI Paweł 2002-11-20
KUBIK Maciej 2003-02-10
KULCZYCKI Samuel 2002-08-09
MALICKI Szymon 1988-12-20
MALICKI Tomasz 2000-02-11
SZYMAŃSKI Paweł 2000-03-16

DOJLIDY Białystok
ANCHIM Piotr 1990-12-26
CHOJNACKI Jakub 1999-01-02
JARKOWSKI Marcin 1975-08-31
KURLENDA Krzysztof 1999-05-13
LI Yongyin (CHN) 1999-06-21
MICHALSKI Piotr 2003-07-15
OLSZEWSKI Marcin 2001-04-01
PISZCZATOWSKI Maciej 2000-11-21
PISZCZATOWSKI Paweł 1999-08-20
REPKE Mateusz 2001-01-09
WALASZEK Przemysław 2000-05-25
WANG Zeng Yi 1983-06-24

źródło: pzts.pl

X