Enea Siarka z “dwójką” w Champions League

Enea Siarka Tarnobrzeg po raz kolejny wystąpi w Lidze Mistrzyń. W poniedziałek poznaliśmy wszystkie zespoły, które w sezonie 2018/2019 wezmą udział w fazie grupowej Champions League.

Tarnobrzeżanki, które w minionej edycji dotarły do półfinału, rozstawione są z numerem drugim.

W zmaganiach Ligi Mistrzyń w sezonie 2018/2019 udział weźmie także drużyna Natalii Partyki – SKST Stavoimpex Hodonin.

Losowanie grup odbędzie się na początku lipca.

Składy drużyn:

1. Dr. Časl (CRO) 30318 punktów
Hoi Kem DOO (HKG) 13
Jie LI (NED) 29
Fu YU (POR) 35
Xia Lian NI (LUX) 41
Melek HU (TUR) 50
Dorina SREBRNJAK (CRO) 152
Mirela DURAK (CRO) 292
Gaoyang LIU (CHN) 392

2. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg (POL) 29443 punkty
Elizabeta SAMARA (ROU) 19
Ying HAN (GER) 26
Qian LI (POL) 31
Viktoryia PAVLOVICH (BLR) 55
Ruochen GU (CHN) 134
Kinga STEFANSKA (POL) 271
Agata ZAKRZEWSKA (POL) 455

3. TTC Berlin eastside (GER) 28701 punktów
Yuting GU (CHN) 17
Matilda EKHOLM (SWE) 30
Georgina POTA (HUN) 37
Xiaona SHAN (GER) 54
Nina MITTELHAM (GER) 58
Diya Parag CHITALE (IND) –
Katrin MÜHLBACH (GER) –
Irina PALINA (RUS) –

4. Linz AG Froschberg (AUT) 23319 punktów
Sofia POLCANOVA (AUT) 18
Wai Yam Minnie SOO (HKG) 33
Linda BERGSTRÖM (SWE) 113
Mariia TAILAKOVA (RUS) 126
Karoline MISCHEK (AUT) 159
Denise Payet (ENG) 318
Rebekka CARLSEN (AUT) 339
Yui HAMAMOTO (JAP) 34

5. TT Saint-Quentinois (FRA) 20924 punkty
Mo ZHANG (CAN) 23
Polina MIKHAYLOVA (RUS) 49
Audrey ZARIF (FRA) 112
Olga MIKHAYLOVA (RUS) –
Aurore LE MANSEC (FRA) –
Lou FRETE (FRA) 546

6. Etival Clairefontaine ASRTT (FRA) 12320 punktów
Hana MANTELOVA (CZE) 51
Jieni SHAO (POR) 108
Maria DOLGIKH (RUS) 219
Camelia IACOB (ROU) 463
Eloise SAINT-DIZIER (FRA) –
Camille DERREY (FRA) –
Laura PEROCHEAU (FRA) –

7. Metz TT (FRA) 11722 punkty
Yaping DING (GER) –
Adina DIACONU (ROU) 100
Daniela ORTEGA (CHI) 115
Pauline CHASSELIN (FRA) 117
Jiaduo WU (GER) 77
Yunli SCHREINER (GER) –
Carole GRUNDISCH (FRA) 369

8. SKST Stavoimpex Hodonin (CZE) 11265 punktów
Natalia PARTYKA (POL) 59
Solomiya BRATEYKO (UKR) 129
Iveta VACENOVSKA (CZE ) 200
Nikoleta PUCHOVANOVA(SVK) 561
Anezka ILCIKOVA (CZE) 607
Katerina PENKAVOVA (CZE) 718
Marketa SEVCIKOVA (CZE) 733
Ruichen GUO (CHN) –

9. LZ Linz Froschberg (AUT) 9939 punkty
Yue WU (USA) 74
Tin-Tin HO (ENG) 96
Marharyta BALTUSHITE (BLR) 333
Ines DIENDORFER (AUT) 688
Selina Leitner (AUT) 832
Anita RODRIGUES (AUT) –

10. UCAM Cartagena T.M (ESP) 8301 punktów
Maria XIAO (ESP) 65
Xin LIU (CHN) –
Victoria LEBEDEVA (RUS) 344
Silvia ERDELYI DE SOUZA (SRB) –
Ainara GARCIA PEREZ (ESP) –
Lorena GOMEZ-VAZQUEZ (ESP) –

11. Budaörsi 2I SC (HUN) 8253 punkty
Szandra PERGEL (HUN) 67
Maria FAZEKAS (HUN) –
Mercedesz NAGYVARADI (HUN) 279
Petra LOVAS (HUN) 483
Krisztina SZVITAN (HUN) –
Timea BAKA (HUN) –

12. Sporting Clube de Portugal SCP (POR) 8070 punktów
Daniela DODEAN MONTEIRO (ROU) 95
Fen LI (SWE) 153
Zhengi BARTHEL APOLONIA (GER) –
Patricia SANTOS (POR) 719
Rita SILVA (POR) –
Bruna MARCELINO (POR) –
Helena PEDROSO (POR) –
Juliana SILVA (POR) –

źródło: fan page Enea Siarka Tarnobrzeg

X