EK: Składy drużyn na sezon 2018/2019

Poznaliśmy szerokie składy zespołów w ekstraklasie kobiet. Po raz kolejny zdecydowanym faworytem do złotego medalu jest ekipa Zbigniewa Nęcka – Enea Siarka Tarnobrzeg, w której składzie znalazły się cztery zawodniczki zagraniczne i cztery Polki.

Zmagania w ekstraklasie kobiet zainaugurowane zostaną 2. września.

Składy drużyn:

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg
GU Ruochen (CHN) 1994-01-03
HAN Ying (GER) 1983-04-30
LI Qian 1986-07-30
PAVLOVICH Viktoria (BLR) 1978-05-08
SAMARA Elizabeta (ROU) 1989-04-15
STEFAOSKA Kinga 1980-01-22
SZCZEPANIK Julia 2004-03-23
ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16

KU AZS UE Wrocław
BAJOR Natalia 1997-03-07
FURMAN Julia 2005-03-06
GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30
GE Xinqi (CHN) 1995-07-19
GIRULSKA Julia 2002-03-11
LI Zhiying (CHN) 1999-01-18
SZYMCZAK Julia 2000-09-22
WĘGRZYN Anna 2001-01-09
WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09
XIE Junqiu (CHN) 1998-08-11

BEBETTO AZS UJD Częstochowa
FALARZ Kinga 1997-11-12
ŁUCZAKOWSKA Daria 1984-05-20
RAKOWSKA Karolina 2002-04-21
SZEMIEL Julia 1999-12-05
TODOROVIC Andrea (SRB) 1992-10-21
WABIK Sandra 1995-10-22
WRZOSEK Diana 1998-09-22
ZAJĄC Karolina 1997-05-30
ZAŁOMSKA Roksana 1991-04-29

POLMLEK Lidzbark Warmiński
ARCHACKA Julia 2003-01-21
BOGDANOWICZ Natalia 2007-01-10
LEŚNIAK Alicja 1993-09-10
MA Wenting (NOR) 1990-11-04
RUI FANG Dong 1975-03-27
TRIGOLOS Daria (BLR) 1999-07-17

SKTS Sochaczew
GAWRYLCZYK-ZIELIŃSKA Natalia 1986-02-06
GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna 1989-04-30
GUI Lin (BRA) 1993-10-01
PASTOR-GOŁDA Agata 1986-03-31
ŚLĄZAK Julia 1999-06-18
WOJTCZAK Aleksandra 2000-05-26

GLKS SCANIA Nadarzyn
BOŻEK Weronika 2000-09-01
DĄBROWSKA Aleksandra 1996-03-22
FALARZ Aleksandra 1996-01-24
GILEWSKA Dominika 2002-07-08
KRZYSIEK Paulina 1996-08-12
KUSIŃSKA Klaudia 1993-02-22
SASS Dorota 2006-02-02
ŚLEDZIECKA Maria 2006-05-04
ŚLIFIRCZYK Katarzyna 1993-03-16
ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01

KS BRONOWIANKA Kraków
PĘK Karolina 1998-02-08
SMĘTEK Marta 1986-07-24
ŚLIWA Alicja 1998-02-08
TSUI Pao-Wen (TPE) 1995-01-16
WANG Shi Jing (CHN) 2004-02-18
WANG Yinuo (CHN) 2003-11-13
WOŁOWIEC Dominika 1997-02-04
YE Ting (CHN) 2004-08-18
ZHAO Xia (CHN) 1983-05-28
ZHAO Ziyi (CHN) 2003-07-31

MRKS Gdańsk
CZAJA Zuzanna 2005-07-11
DIETRICH Julia 2004-05-08
KACZMAREK Agnieszka 1995-02-09
KĘDZIOR Daria 1997-04-14
KRAJEWSKA Marta 1995-04-10
LICBARSKA Adrianna 2004-04-26
MICHALAK Aleksandra 2001-07-06
MIKLASZEWSKA Maja 2001-06-29
WRÓBEL Wiktoria 2006-04-23

KSTS MOSiR KARPATY Krosno
DUDZIŃSKA Daria 1988-06-21
GALUS Katarzyna 1998-02-21
JANIK Angelika 2000-01-09
JUCHA Patrycja 1998-03-23
KRUŻEL Paulina 1988-03-21
LALAK Karolina 1998-06-08
LECH Katarzyna 1994-12-21
PELCZAR Weronika 2001-08-09
WILK Wiktoria 2002-06-23

ATS east rent Białystok
BUCHOWSKA Magda 2009-04-09
DANIUK Weronika 2002-10-20
DYSZKIEWICZ Gabriela 2000-01-01
JURKOVA Eva (SVK) 1995-03-24
LEONOWICZ Monika 1992-06-15
PRIHODKO Yaroslava (UKR) 2001-06-22
TERESZKIEWICZ Monika 2001-05-16
UCHNAST Agata 1999-07-24
WASILEWSKA Julia 2004-12-02
WENWEN Liu (CHN) 1991-03-14

źrodło: pzts.pl

X