Dartom Bogoria i Dekorglass zagrają w Lidze Mistrzów (składy wszystkich drużyn)

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo – to nasi przedstawiciele w Lidze Mistrzów w sezonie 2018/2019. Podopieczni Tomasza Redzimskiego przed losowaniem fazy grupowej rozstawieni są z numerem “piątym”, a triumatorzy Pucharu ETTU z “ósmym”.

Faworytem Champions League w kolejnym sezonie jest obrońca trofeum – Borussia Dusseldorf. Silne zespoły zmontowali także rosyjscy potentaci – Fakel-Gazprom Orenburg i TTSC “UMMC”. Pierwsi zakontraktowali Yan Ana, a drudzy byłego wicemistrza świata w grze pojedynczej Fang Bo.

Uczestnicy Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019:

1 Borussia Düsseldorf GER 37121
Timo BOLL GER
Omar ASSAR EGY
Kristian KARLSSON SWE
Sharath Kamal ACHANTA IND
Anton KÄLLBERG SWE
Danny HEISTER NED
Andreas PREUSS GER

2 Fakel-Gazprom Orenburg RUS 36775
Dimitrij OVTCHAROV GER
Marcos Freitas POR
Vladimir SAMSONOV BLR
Alexey LIVENTSOV RUS
An YAN CHN
Denis IVONIN RUS
Vladimir ENDOLOV RUS

3 TTSC “UMMC” RUS 28001
Jonathan GROTH DEN
Bo FANG CHN
Andrej GACINA CRO
Aleksander SHIBAEV RUS
Artur ABUSEV RUS
Ilya ZHIDKOV RUS

4 1. FC Saarbrücken TT GER 24063
Patrick FRANZISKA GER
Cheng-Ting LIAO TPE
Darko JORGIC SLO
Tomas POLANSKY CZE
Cristian PLETEA ROU
Patryk ZATOWKA POL
Andrey SEMENOV RUS
Slobodan GRUJIC SRB

5 KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki POL 21903
Masaki YOSHIDA JPN
Panagiotis GIONIS GRE
Pawel SIRUCEK CZE
Marek BADOWSKI POL
Kaii YOSHIDA JPN
Milosz REDZIMSKI POL
Szymon WISNIEWSKI POL

6 AS Pontoise Cergy TT FRA 21871
Mattias KARLSSON SWE
Can AKKUZU FRA
Tristan FLORE FRA
Patrick BAUM GER
Christian ADAM FRA
Dany LO FRA

7 GV Hennebont TT FRA 20298
Liam PITCHFORD ENG
Cedric NUYTINCK BEL
ShengPeng FAN CHN
Quentin ROBINOT FRA
Georgios STAMATOUROS GRE
Sasha GILLEN IRL
Boris ABRAHAM FRA
Pierre BAILLY FRA

8 K.S. Dekorglass Dzialdowo POL 19760
Chun Ting WONG HKG
Yang WANG SVK
Jiri VRABLIK CZE
Pawel FERTIKOWSKI POL
Wenliang XU POL
TAKAKIWA Taku JPN

9 Sporting Clube de Portugal POR 18726
Aruna QUADRI POR
Joao MONTEIRO POR
Diogo CARVALHO POR
Bode ABIODUN NGR
Goncalo Castanheira POR
Francisco SILVA POR
Francisco WAHNON POR

10 Post SV Mühlhausen 1951 e.V. GER 18477
Daniel HABESOHN AUT
Ovidiu IONESCU ROU
Lubomir JANCARIK CZE
Steffen MENGEL GER
Erik SCHREYER GER
Benno OEHME GER
Alexander GERHOLD GER
Jakub FIGEL SVK

11 VS Angers TT FRA 15850
Jon PERSSON SWE
Joao GERALDO POR
Andréa LANDRIEU FRA
Jens LUNDQVIST SWE
David PILARD FRA
Eric GAUTRET FRA

12 Stella Sport La Romagne FRA 12615
Tianyuan CHEN FRA
Adrian CRISAN ROU
Brice OLLIVIER FRA
Daniel GORAK POL
Marius PANTELIMON FRA
Benjamin BROCHARD FRA
Fabrice COUTOLLEAU FRA
Johan DERIT FRA

13 Table Tennis Club Ostrava 2016 CZE 11323
Dimitrij PROKOPCOV CZE
Jakub KLEPRLIK CZE
Stanislav KUCERA CZE
Matej STACH CZE
Petr KAUCKY CZE
Marek OBESLO CZE
Tomas MALEK CZE

14 Roskilde Bordtennis BTK 61 DEN 9648
Yujia ZHAI CHN
Tamas LAKATOS HUN
Allan BENTSEN DEN
Michael MAZE DEN
Leonid MASLOVS LAT
Claus NIELSEN DEN
Jonathan KOFOED HANSEN DEN

15 SPG Walter Wels AUT 9577
Deni KOZUL SLO
Adam SZUDI HUN
Ganghyeon PARK KOR
Dominique PLATTNER AUT
Christian FRIEDRICH AUT
David HUBER AUT
Gabor BÖHM HUN

16 Eslövs AI BTK SWE 8845
Hui XU CHN
Robert SVENSSON SWE
Ioannis SGOUROPOULOS GRE
Truls MOREGARDH SWE
Zhang FUZHOU CHN
Mattias ANDERSSON SWE
Peter ANDERSSON SWE

źródło: ettu.org

X