Czeska ekstraklasa: Dobra gra Natalii Partyki

SKST Mart Hodonín A – Stavoimpex, którego barw broni Natalia Partyka, zajmuje drugie miejsce w czeskiej ekstraklasie po 11. kolejkach. Drużyna Polki ma na swoim koncie 29 punktów i traci jedno “oczko” do liderującego MSK Gumotex Břeclav.

To właśnie w starciu z liderem czeskiej ekstraklasy, jedynej porażki w tym sezonie doznała Natalia Partyka. Polka uległ Ello Vivien 0:3, którą pokonała na początku rozgrywek 3:1. W pozostałych pojedynkach mistrzyni paraolimpijska odniosła aż 12 zwycięstw i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepiej punktujących zawodniczek w najwyższej klasie rozgrywkowej w Czechach.

Tenisistki stołowe SKST Mart Hodonín A – Stavoimpex, które nie tak dawno pokonały w Tarnobrzegu Eneę Siarkę 3:1 w fazie grupowej Ligi Mistrzów, w czeskiej ekstraklasie wygrały 9 z 11 pojedynków. Oprócz wspomnianej porażki z MSK Gumotex Břeclav, drużyna z Hodonina uległa także SK Dobré 4:6. Warto jednak zauważyć, że w szeregach uczestnika Champions League zabrakło w tamtym meczu m.in. Natalii Partyki.

źródło: ping-pong.cz

X