1. liga mężczyzn: Składy drużyn

Wart Kostrzyn będzie jednym z faworytów do awansu do LOTTO Superligi w sezonie 2018/2019. W letniej przerwie zespół z Ziemi Lubuskiej po spadku do 1. ligi wzmocnili Sławomir Dosz, Witold Skubiszewski i Japończyk Oya Hidetoshi. Do przetasować doszło także w pozostałych 1-ligowych ekipach.

Składy drużyn – 1. liga mężczyzn:

GRUPA PÓŁNOCNA

UKS Warta Kostrzyn nad Odrą
BĄK Daniel
DOSZ Sławomir
DZIWOSZ Jakub
HIDETOSHI Oya (JPN)
KOWALCZYK Jakub
LEWASZKIEWICZ Filip
PEREK Jakub
SKUBISZEWSKI Witold

KS Spójnia Warszawa
CZERNECKI Robert
DUBNIAK Tomasz
JAROSŁAWSKI Michał
KONICZUK Piotr
MISZKURKA Jakub
NIEDZIELSKI Mateusz
OLEK Jan
SAŁACIŃSKI Przemysław
STRYGUN Tomasz
SZALIŃSKI Mikołaj
WALICHNOWSKI Cezary
ZIELIŃSKI Wojciech

Poltarex Pogoń Lębork
KOSZYK Bogusław
DOSZ Adam
PRĄDZINSKI Marek
SPOSÓB Tomasz
POTRYKUS Wojciech
MALEK Maciej
BUTKO Lucjan

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia
CIERLICA Wojciech
KAPROŃ Łukasz
KOWALSKI Wojciech
LEMAŃSKI Paweł
OTWINOWSKI Jakub
PERZYŃSKI Przemysław
PYREK Jaromir
SZWEMIN Krzysztof
WOŚ Alan

MKS Pogoń Siedlce
FRANC Wiktor
GRZYBOWSKI Michał
KREFT Damian
MISAK Mikolai (BLR)
ROJEK Dominik
SZARMACH Bartosz
TOMASZUK Tomasz
WIŚNIEWSKI Michał

GKS Gorzovia Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski
BŁASZCZAK Roman
KUŹBIŃSKI Michał
MISZTAL Igor
NOWOKUŃSKI Jacek
RYSTWEJ Marcin
WASIELEWSKI Tomasz
ŻABSKI Radosław
ŻARSKI Karol

UKS Victoria Płock
KUCHARSKI Maciej
MARKOWSKI Michał
MOLIŃSKI Kacper
NAPERTY Łukasz
ROZNER Marcin
SIEMIENIAKO Przemysław
WASIAK Damian

KS AZS AWFiS II Gdańsk
BŁĄKAŁA Paweł
CHOJNOWSKI Patryk
GAJEK Bartosz
KRAWCZYK Jakub
MAŁACHOWSKI Michał
PAIKOV Mikhail (RUS)
SHIHAO Wei (CHN)
SZAFRANEK Piotr
TROKA Mateusz
WITKOWSKI Jakub
WOZBANOWICZ Mateusz
ZANDECKI Jan

Energa KTS II Toruń
CHENG Jingqi (CHN)
HAN Chuanxi (CHN)
KOTOWSKI Tomasz
KULPA Konrad
KURTYKA Tomasz
MAĆKOWIAK Wojciech
PIOTROWSKI Krzysztof
SALIFOU Abdel Kader (FRA)
SZYMANEK Bartłomiej
UTYLSKI Rafał
WOSKOWICZ Marcin
YIN Jiaxu (CHN)

GKTS Wiązowna
CHOJNICKI Maciej
GRZYBOWSKI Tomasz
MŁYNARSKI Filip
MURAWSKI Michał
SITEK Kamil
STAWIKOWSKI Mateusz

GRUPA POŁUDNIOWA

PWSZ Zamość
CHMIEL Paweł
JAROCKI Łukasz
KOSTRUBIEC Piotr
KOZIEŁ Paweł
LITWINIUK Marcin
NOWALIŃSKI Maciej
ZAVADSKYI Ihor (UKR)

GMKS Strzelec Frysztak
DĄBROWSKI Michał
DYBAŚ Robert
FRYDRYCH Tomasz
NIEMIEC Krzysztof
WIŚNIEWSKI Karol
ZDZIENICKI Kamil
ZDZIENICKI Piotr

BISTS Bielsko-Biała
FELKEL Grzegorz
GRACZ Marek
JAKUBIEC Krzysztof
KOHUT Bohdan (UKR)
MASŁOWSKI Jakub
SZOTEK Karol
TOMICKI Jarosław
ZYZAŃSKI Marcelian

IKTS Broń Radom
GLEGOŁA Paweł
JAŚKIEWICZ Jacek
KALITA Artur
KUSIŃSKI Marcin
SZYMCZYK Jan

UKS Villa Verde Olesno
ADAMIAK Grzegorz
BŁOCHO Przemysław
FLOREK Sławomir
JANISZEWSKI Kamil
JANISZEWSKI Tomasz
KIEROŃSKI Adam
LIS Daniel
MOTYKA Tadeusz
MRKVICKA Radek (CZE)
PUSHKAROV Konstyantyn (UKR)
TATARCZUCH Marek
TATARCZUCH Rafał

LKS Odra Głoska
GRZĘBKA Mikołaj
KOTYL Wojciech
LIMONOV Anton (UKR)
SUCH Błażej
TANG Yu (CHN)
WASYLKOWSKI Nestor
WOJCIECHOWSKI Mateusz
WOJTYŁA Norbert

IKS Start Zduńska Wola
CISZEWSKI Dominik
GIERAK Przemysław
JANCZEWSKI Grzegorz
KACZMAREK Andrzej
PABICH Piotr
PRUS-STROWSKI Karol
SANKOWSKI Marcin
WIŚNIEWSKI Tomasz

ZKS Zielona Góra
BŁASZCZYK Lucjan
CHŁODNICKI Piotr
DZIUBA Patryk
JANKOWSKI Jakub
KOŁODZIEJCZYK Maciej
KOPECKI Andrzej
KRZYWNIAK Filip
KRZYWNIAK Jakub
LIGOWSKI Kacper
MARCINIAK Szymon
NAJDER Szymon
NALEPA Kamil
SROCZYŃSKI Paweł
STAMIROWSKI Krzysztof
WACHOWIAK Łukasz
ZALEWSKI Mateusz

KS Viret Zawiercie
DUCH Adam
FLORJAŃSKI Marcel
GLANOWSKI Jakub
GOŁDA Łukasz
KACZOR Jan
KAPIK Krzysztof
KUMOR Michał
PAŃCZYK Adrian
PIOTROWSKI Marcin
PIOTROWSKI Tadeusz
TOKARSKI Krystian
WOJTASZCZYK Tomasz
WOJTASZCZYK Wojciech

PKS Kolping II Jarosław
CHODORSKI Piotr
CYRNEK Piotr
CZERNIK Mateusz
DZIUKIEWICZ Kamil
HOU Yingchao (CHN)
JADAM Dawid
KONECNY Tomas (CZE)
KOU Lei (UKR)
MARCINOWSKI Krzysztof
ZELINKA Jakub (SVK)
ŻOŁYNIAK Hubert

źródło: pzts.pl

X