1. liga kobiet: Składy drużyn

31. lipca minął termin zgłaszania drużyn do rozgrywek 1. ligi kobiet w grupach północnej i południowej. W pierwszych dniach sierpnia Polski Związek Tenisa Stołowego zatwierdził także składy poszczególnych ekip, które prezentujemy poniżej.

Składy drużyn – 1. liga kobiet:

GRUPA PÓŁNOCNA

UKS Chrobry Międzyzdroje
BARTKIEWICZ Julia
GARBINO Maja
KIEDROWSKA Joanna
KOŁASZEWSKA Adrianna
LIS Marta
OSIŃSKA Oliwia
WITKOWSKA Wioleta

LUKS Agro-Sieć Chełmno
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna
DRĄG Marta
HENNIG Katarzyna
KOCOŃ Roksana
OLLER Daria
PACHOLAK Martyna
PANEK Daria
PASIŃSKA Anika
PIŁAT Agnieszka
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria
SITARSKA Agnieszka
SZCZUKA Agata

UKS Dojlidy Białystok
BUDENAS Karolina
FILIPOWICZ Julia
GASZ Alicja
GASZ Weronika
GÓRSKA Michalina
GRYKO Kamila
JACKOWSKA Julia
KISEL Darya (BLR)
MIELNICKA Weronika

KU AZS PWSiP Metal-Technik Łomża
REN Bingran (CHN)
KARASIOVA Lizaveta (BLR)
ZIELIŃSKA Anna Monika
JARKOWSKA Aleksandra
ŁUBA Weronika
ŁADA Karolina
SOKOŁOWSKA Joanna
ŻBIKOWSKA Monika
GUTOWSKA Justyna
WYSMUŁEK Izabela

GLKS II Nadarzyn
BOŻEK Weronika
DĄBROWSKA Aleksandra
FALARZ Aleksandra
GILEWSKA Dominika
KRZYSIEK Paulina
KUSIŃSKA Klaudia
SASS Dorota
ŚLEDZIECKA Maria
ŚLIFIRCZYK Katarzyna
WERESZCZAKA Anna
ZAWADZKA Olga
ZIEMKIEWICZ Wiktoria

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
BACHURA Julia
BARTOSZEK Julia
BRZĘCZEK Eliza
GIERACH Katarzyna
PRUSIŃSKA Hanna
STACHECKA Paulina
WRZOSEK Wiktoria

IKTS Noteć Inowrocław
BOGDANIUK Alina
CIEMNA Natalia
DĄBRZAŁ Zuzanna
KASZUBA Agata
KŁOS Kamila
KWIATKOWSKA Marita
ŁEBEK Alicja
NIKIEL Amelia
PALACZ Katarzyna
PAPIERNIK Nadia
SUCHOMSKA Barbara

MKS Jedynka Łódź
ANDRUSZKIEWICZ Dagmara
CHMIELEWSKA Magdalena
FRONTCZAK Magdalena
HOLAK Marta
LEDZION Katarzyna
LEWANDOWSKA Iwona
MARCINIAK Izabela
NICIAK Zuzanna

LKTS Luvena Luboń
CHUDY Anita
FRELICH Wiktoria
GŁADYSZ Julia
NOWACKA Paulina
PIECHOTA Natalia
ROGALKA Kinga
SPYCHAŁA Joanna
SUŁEK Zuzanna
ZIELIŃSKA Maja

KS Galaxy Białystok
CITKO Magdalena
GILEWSKA Kinga
KARAHODZINA Ina (BLR)
KLIMCZOK Monika
KONOPKA Gabriela
KUNATS Maja (BLR)
LIPSKA Agnieszka
NAWROCKA Klaudia
RODZIEWICZ Sylwia

GRUPA POŁUDNIOWA

KU AZS UE II Wrocław
BAJOR Natalia
BORSZOWSKA Alicja
CIURA Aleksandra
DERLICH-SKRZYPCZAK Małgorzata
FURMAN Julia
GAWORSKA Natalia
GAWORSKA Zuzanna
GE Xinqi (CHN)
GIRULSKA Julia
LI Zhiying (CHN)
SZYMCZAK Julia
WĘGRZYN Anna
WĘGRZYN Katarzyna
XIE Junqiu (CHN)

KS Gorce Nowy Targ
CYRWUS Anna
GARB Aleksandra
GODLEWSKA Izabela
KORCZAK Natasza
KOWALCZYK Zuzanna
MAŁYSIAK Kamila
PĘKSA Paulina
ŚCIESZKA Karolina

AZS PWSZ Nysa
BANAŚ Dominika
KASPEROWICZ Natalia
OSIŃSKA Katarzyna
PASZEK Patrycja
WŁUCZYŃSKA Ksenia
ŻAK-NOWICKA Anna

RKS Cukrownik Oka Chybie
GRUCHAŁA Laura
HETNAŁ Sandra
MAZUR Magdalena
MICHORCZYK Natalia
NAROLEWSKA Monika
PĘKAŁA-LANGOSZ Jolanta
SUROWIAK Laura

MKS Rokita Brzeg Dolny
CHRABĄSZCZ Milena
DRACZYŃSKA Martyna
KWIATKOWSKA Elżbieta
OSSOWSKA Nina
PRZYBYŁ Liliana
RIWOŃ Wiktoria
WALENCKA Anita
WIŚNIEWSKA Aleksandra
WOJCIECHOWSKA Aleksandra

LZS Victoria Chróścice
BRATEJKO Iryna (UKR)
DRZOZGA Julia
KOZUBEK Magda
MATROS Izabela
PAWELEC Natalia
WÓJCIK Julia
ZYZIK Nicole

Zagłębie Lubin
GRUCHAŁA Kamila
JOŃCZYK Ada
KNYSZEWSKA Paulina
MATWISZYN Ewelina
MATWISZYN Natalia
MIKLUSZ Justyna
SZYMAŃSKA Antonina

KS Sygnał Lublin
BOREK Zuzanna
JAKONIUK Gabriela
KOSIOR Natalia
MARUSZCZAK Anna
OSUCH Aleksandra
PAWELEC Zuzanna
SOŁTYSIK Sylwia
WASZCZUK Patrycja

KS Bronowianka II Kraków
GAJEWSKA Natalia
GĄSIOR Natalia
KOŁODZIEJ Ewa
PĘK Karolina
SMĘTEK Marta
SZTWIERTNIA Ilona
ŚLIWA Alicja
TSUI Pao-Wen (TPE)
WANG Shi Jing (CHN)
WANG Yinuo (CHN)
WOŁOWIEC Dominika
YE Ting (CHN)
ZAJĄC Anna
ZHAO Xia (CHN)
ZHAO Ziyi (CHN)

MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry
FRANASZCZUK Klaudia
KLUSZEWSKA Milena
KOŹLUK Dominika
MIKA Patrycja
MŁYNEK Natalia
RAZAKOWSKA Estera
SZYMCZYK Natalia
TOMECKA Julia

źródło: pzts.pl

X