Puchar Europy TT Inter Cup: W weekend spotkania Zamościa i Gliwic

Już w najbliższy weekend swoje ostatnie spotkania w fazie grupowej Pucharu Europy TT Inter Cup rozegrają PWSZ Zamość i KTS Gliwice. Drużyna z Lubelszczyzny zmierzy się we własnej hali z austriackim ATUS Gumpoldskirchen, a ekipa ze Śląska zagra także przed własną publicznością z czeskim Tatran KRPA Hostinne.

Drużyna PWSZ Zamość bardzo udanie rozpoczęła swój premierowy start w Pucharze Europy TT Inter Cup. Na początek zmagań w grupie “K”, “Paweł Chmiel i spółka” pewnie pokonali na wyjeździe niemiecki Post SV Gütersloh von 1951 7:0. Znacznie trudniejsze zadanie czeka ekipę z Lubelszczyzny w najbliższą niedzielę, gdy zmierzy się z szóstym zespołem austriackiej 2. Bundesligi – ATUS Gumpoldskirchen. Jeśli zawodnikom PWSZ-u uda się zwyciężyć, to zapewnią sobie pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji w grupie “K”.

Szans na wygranie swojej grupy nie mają już przedstawiciele KTS-u Gliwice. Zespół ze Śląska na inaugurację zmagań w grupie “H” przegrał na wyjeździe z niemieckim TTC Rot Gold Porz 0:7. W najbliższą sobotę lider 2. ligi śląsko-opolskie podejmie ćwierćfinalistę ostatniej edycji Pucharu Europy TT Inter Cup – Tatran KRPA Hostinne z Czech.

Mecz w Gliwicach odbędzie się w sobotę o godzinie 17. Dzień później dojdzie do konfrontacji PWSZ-u Zamość z ATUS Gumpoldskirchen (początek spotkania o godzinie 16).

zamosc_plakat_ttintercup

X