Robert Floras i Karolina Tokarczyk mistrzami Śląska seniorów

Zwycięstwem Roberta Florasa (3S Polonia Bytom) i Karoliny Tokarczyk (RKS Cukrownik Chybie) zakończyły się indywidualne mistrzostwa Śląska seniorów w grze pojedynczej.

Klasyfikacje końcowe w grze pojedynczej:

seniorki:
1. TOKARCZYK Karolina 1998-03-07 00764 RKS CUKROWNIK Chybie
2. HETNAŁ Sandra 1999-09-03 00763 RKS CUKROWNIK Chybie
3-4.
FALARZ Kinga 1997-11-12 00308 KU AZS AJD Częstochowa
BANAŚ Dominika 1997-12-11 01141 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
5. MŁYNEK Natalia 1998-04-05 01168 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
6. RUSIN Anna 1988-04-12 07685 ATS CORNILLEAU Gliwice
7. MAZUR Magdalena 1991-03-19 00762 RKS CUKROWNIK Chybie
8. NAROLEWSKA Monika 1992-07-10 00749 RKS CUKROWNIK Chybie
9. WYROBEK Sabina 1992-04-06 04311 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska
10. PASZEK Aleksandra 1991-07-10 01170 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
11-12.
TOMECKA Julia 2002-09-05 06714 KTS Mysłowice
KNAP Julia 1993-06-23 06975 UKS HURAGAN Sosnowiec
13-16.
STANISŁAWSKA Sandra 1995-10-09 04307 UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska
MAZUR Klaudia 2003-04-10 00312 KU AZS AJD Częstochowa
FILICZAK Ewa 2001-03-10 01417 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice
SZTWIERTNIA Ilona 2004-12-06 03520 LKS LESZNIANKA Leszna Górna
17-24.
SZYMCZYK Natalia 2003-04-15 01177 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
OCHMAN Agnieszka 1995-03-03 01169 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
CIESIELSKA Agata 1997-12-21 06119 SKS SPARTAKUS Gliwice
RAKOWSKA Karolina 2002-04-21 00310 KU AZS AJD Częstochowa
SOŁTYSIK Sylwia 1999-09-04 01175 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
TRĘTOWSKA Aneta 1996-04-23 02263 KS MARTEX Rybnik
KUBIAK Anna 2004-11-05 05288 JKTS Jastrzębie-Zdrój
ZYGADŁO Martyna 1997-05-23 06993 UKS HURAGAN Sosnowiec
25-32.
RAZAKOWSKA Estera 2002-03-28 01173 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
GRABOŃ Magdalena 2000-01-07 05285 JKTS Jastrzębie-Zdrój
RAKOWSKA Magdalena 2005-04-22 00309 KU AZS AJD Częstochowa
KULA Aneta 1997-04-19 00773 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice
FRANASZCZUK Klaudia 2002-04-07 06715 KTS Mysłowice
MIKA Patrycja 1997-02-20 01167 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry

GRZESIŃSKA Zuzanna 2001-07-11 06711 KTS Mysłowice
SZABAT Patrycja 2001-10-06 00118 KKS KOLEJARZ Gliwice

seniorzy:
1. FLORAS Robert 1992-07-13 00382 TTS POLONIA Bytom
2. CHMIEL Paweł 1986-08-22 00383 TTS POLONIA Bytom
3-4.
BALCERZAK Marcin 1998-03-26 00384 TTS POLONIA Bytom
SZYMCZYK Jan 1997-07-24 00913 BISTS Bielsko-Biała
5. ELIASZ Adrian 1981-04-25 06937 LUKS Węgierska Górka
6. WRÓBEL Dariusz 1990-10-01 01694 UKTS SOKÓŁ Orzesze
7. MASŁOWSKI Jakub 1996-01-10 00942 TTS POLONIA Bytom
8. KWODAWSKI Bartosz 1980-04-09 07574 SKS SPARTAKUS Gliwice
9. KĄDZIELA Marek 1982-03-08 00385 TTS POLONIA Bytom
10. RAMENDA Adam 1995-10-08 01284 MKS Czechowice-Dziedzice
11-12.
STEUER Dariusz 1981-09-19 07704 ATS Ligota Łabędzka
GLANOWSKI Jakub 1987-09-30 07693 ATS Ligota Łabędzka
13-16.
GRELA Paweł 1998-10-17 00943 TTS POLONIA Bytom
CIOCH Błażej 1987-01-06 02034 AKS Mikołów
DZIEMBAŁA Dawid 1999-02-12 03506 LKS LESZNIANKA Leszna Górna
SIWIEC Michał 1997-07-13 07583 LITS MEBLE ANDERS Żywiec
17-24.
PAWŁOWSKI Krzysztof 2001-10-21 01707 UKTS SOKÓŁ Orzesze
SZYDŁO Aleksander 1995-09-28 06988 UKS HURAGAN Sosnowiec
MINDA Michał 1988-10-13 04614 LKS LISWARTA Lisów
BARTUSIK Marek 1992-03-24 01142 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
TRELA Mateusz 1990-05-27 06991 UKS HURAGAN Sosnowiec
PIECOWSKI Mirosław 1975-06-06 04337 KS NAPRZÓD Borucin
GIZA Bartosz 1996-05-23 01283 MKS Czechowice-Dziedzice
TWARDOWSKI Szymon 1997-10-03 06992 UKS HURAGAN Sosnowiec
25-32.
KOWALSKI Damian 1993-07-16 01424 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice
LILIEN Aleksander 2002-07-10 06978 UKS HURAGAN Sosnowiec
SZYDŁO Stanisław 1970-04-08 06989 UKS HURAGAN Sosnowiec
MICHALSKI Jakub 1990-02-10 04352 KS UNIA Kalety
RADŁO Szymon 2001-03-24 01172 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
BAJER Kamil 1996-07-11 01412 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice
PRUDEL Leszek 1976-04-28 02260 KS MARTEX Rybnik
KOTWICA Dawid 1988-05-15 08172 LKS STRAŻAK Mikołów

źródło: slzts.pl

X