Puchar Burmistrza Rydzyny dla MKTS-u Opalenica

Tenisiści stołowi MKTS-u Opalenica zwyciężyli w sobotnie popołudnie w Drużynowym turnieju o Puchar Burmistrza Rydzyny Kornela Malcherka. Drugie miejsce zajął Wamet Dąbcze I, trzecie Junior Leszno a czwarte Wamet Dąbcze II.

Opaleniczanie byli zdecydowanie najlepszą ekipą drużynowej rywalizacji w Dąbczu. Ekipa Krzysztofa Tomczaka pokonała Junior Leszno 6:3, Wamet Dąbcze I 6:1 oraz Wamet Dąbcze II 6:0.

Wyniki:

Wamet Dąbcze I – Wamet Dąbcze II 6:1
[stół 1] Mateusz Przybył – Mateusz Zakrzewski 3:0
[stół 2] Krzysztof Mrozek – Bartek Adamczak 3:0
[stół 1] Denis Bolewicz – Miłosz Matusik 3:0
[stół 2] Mieszko Przybył – Anndrzej Hubert 3:2
[stół 1] Mat. Przybył/Bolewicz – Matusik/Zakrzewski 2:3
[stół 2] Mie. Przybył/Mrozek – Hubert/Adamczak 3:0
[stół 1] Mateusz Przybył – Miłosz Matusik 3:0

MKTS Opalenica – Junior Leszno 6:3
[stół 1] Marek Podobiński – Rafał Osięgłowski 3:1
[stół 2] Mateusz Krawczyk – Mateusz Gimziński 3:2
[stół 1] Paweł Żarski – Dawid Jóźwiak 1:3
[stół 2] Krzysztof Tomczak – Maciej Knoski 1:3
[stół 1] Krawczyk/Tomczak – Gimziński/Knoski 3:1
[stół 2] Podobiński/Żarski – Osięgłowski/Jóźwiak 3:0
[stół 1] Marek Podobiński – Dawid Jóźwiak 3:0
[stół 2] Mateusz Krawczyk – Maciej Knoski 0:3
[stół 1] Paweł Żarski – Rafał Osięgłowski 3:0

MKTS Opalenica – Wamet Dąbcze I 6:1
[stół 1] Mateusz Krawczyk – Mateusz Przybył 3:1
[stół 2] Marek Podobiński – Mieszko Przybył 3:1
[stół 1] Paweł Żarski – Denis Bolewicz 0:3
[stół 2] Krzysztof Tomczak – Krzysztof Mrozek 3:2
[stół 1] Żarski/Tomczak – Mat. Przybył/Bolewicz 3:1
[stół 2] Krawczyk/Podobiński – Mie. Przybył/Mrozek 3:1
[stół 1] Mateusz Krawczyk – Denis Bolewicz 3:2

Junior Leszno – Wamet Dąbcze II 6:3
[stół 1] Maciej Knoski – Andrzej Hubert 3:1
[stół 2] Rafał Osięgłowski – Bartek Adamczak 3:0
[stół 1] Dawid Jóźwiak – Mateusz Zakrzewski 3:2
[stół 2] Mateusz Gimziński – Miłosz Matusik 0:3 (walkower)
[stół 1] Knoski/Jóźwiak – Matusik/Zakrzewski 0:3
[stół 2] Osięgłowski/Gimziński – Hubert/Adamczak 0:3 (walkower)
[stół 1] Maciej Knoski – Mateusz Zakrzewski 3:0
[stół 2] Rafał Osięgłowski – Miłosz Matusik 3:1
[stół 1] Dawid Jóźwiak – Andrzej Hubert 3:1

MKTS Opalenica – Wamet Dąbcze II 6:0
[stół 1] Mateusz Krawczyk – Adrzej Hubert 3:1
[stół 2] Marek Podobiński – Mateusz Zakrzewski 3:0
[stół 1] Krzysztof Tomczak – Bartek Adamczak 3:0
[stół 2] Paweł Żarski – Miłosz Matusik 3:1
[stół 1] Podobiński/Żarski – Hubert/Adamczak 3:1
[stół 2] Krawczyk/Tomczak – Zakrzewski/Matusik 3:1

Wamet Dąbcze I – Junior Leszno 6:2
[stół 1] Mateusz Przybył – Rafał Osięgłowski 3:2
[stół 2] Krzysztof Mrozek – Dawid Jóźwiak 3:0
[stół 1] Denis Bolewicz – Maciej Knoski 2:3
[stół 2] Mieszko Przybył – Mateusz Gimziński 3:0
[stół 1] Bolewicz/Mat. Przybył – Jóźwiak/Knoski 2:3
[stół 2] Mie. Przybył/Mrozek – Gimziński/Osięgłowski 3:0 (walkower)
[stół 1] Mateusz Przybył – Maciej Knoski 3:2
[stół 2] Krzysztof Mrozek – Mateusz Gimziński 3:0 (walkower)

foto: rydzyna24.pl

X