Mistrzostwa Małopolski: Złote medale dla Falarz i Kaczora

Aleksandra Falarz (Bronowianka Kraków) i Jan Kaczor (Podwawelski Kraków) zostali mistrzami Małopolski seniorów w tenisie stołowym. Gospodarzem finałowych zawodów był Olkusz.

Gra pojedyncza kobiet:
1. FALARZ Aleksandra (KS Bronowianka Kraków)
2. JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
3-4.
WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
GALUS Katarzyna (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
5-8.
ŁEBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)
PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
9-12.
KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
13-16.
CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS Olesno)
ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
SZPILSKA Roksana (UKS Olesno)

Gra pojedyncza mężczyzn:
1. KACZOR Jan (KS Podwawelski Kraków)
2. OSTANEK Michał (KS Podwawelski Kraków)
3-4.
LIS Daniel (UKS Olesno)
KARMOLIŃSKI Maciej (KS Bronowianka Kraków)
5-8.
KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
JABŁOŃSKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
CHUDOBA Piotr (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
LUBAŚ Sebastian (UKS Olesno)
9-12.
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
GÓRECKI Wojciech (UKS Rokicie Szczytniki)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum Słopnice)
PETKA Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)
13-16.
KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
KOŁODZIEJ Szymon (KS Bronowianka Kraków)
KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)
KONSTANTYN Paweł (KS Bronowianka Kraków)
17-24.
CHYC Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
GADAWSKI Adrian (KS Podwawelski Kraków)
GŁĄB Damian (AS Progres Kraków)
BIAŁCZYK Łukasz (KS Podwawelski Kraków)
GOŁDA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
25-32.
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
GARYCKI Adrian (UKS Rokicie Szczytniki)
BOGACZ Wojciech (MKS KSOS Kraków)
PIEGZA Adrian (AS Progres Kraków)
KURCZYNA Łukasz (KS Górnik Wieliczka)

Niesklasyfikowani:
CELARY Mateusz (UKS Rokicie Szczytniki)
STRZAŁKA Marek (KS Podwawelski Kraków)

Gra podwójna kobiet:
1. PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)/ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
2. KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)/ŁEBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
3-4.
WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)/GALUS Katarzyna (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)/PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
5-7.
GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)/GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS Olesno)/SZPILSKA Roksana (UKS Olesno)

Gra podwójna mężczyzn:
1. CHYC Tomasz (KS Podwawelski Kraków)/KACZOR Jan (KS Podwawelski Kraków)
2. KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)/MAGULSKI Damian (KS Spektrum Słopnice)
3-4.
LIS Daniel (UKS Olesno)/TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
KARMOLIŃSKI Maciej (KS Bronowianka Kraków)/KOŁODZIEJ Szymon (KS Bronowianka Kraków)
5-8.
JABŁOŃSKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)/KONSTANTYN Paweł (KS Bronowianka Kraków)
CHUDOBA Piotr (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)/GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
GÓRECKI Wojciech (UKS Rokicie Szczytniki)/BIAŁCZYK Łukasz (KS Podwawelski Kraków)
KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)/KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
9-16.
GOŁDA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)/OSTANEK Michał (KS Podwawelski Kraków)
GARYCKI Adrian (UKS Rokicie Szczytniki)/KURCZYNA Łukasz (KS Górnik Wieliczka)
GŁĄB Damian (AS Progres Kraków)/PIEGZA Adrian (AS Progres Kraków)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)/PETKA Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)/ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)

Gra podwójna mieszana:
1. CHUDOBA Piotr (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)/GALUS Katarzyna (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
2. KARMOLIŃSKI Maciej (KS Bronowianka Kraków)/FALARZ Aleksandra (KS Bronowianka Kraków)
3-4.
CHYC Tomasz (KS Podwawelski Kraków)/JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
KOŁODZIEJ Szymon (KS Bronowianka Kraków)/WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
5-8.
MAGULSKI Damian (KS Spektrum Słopnice)/ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
KACZOR Jan (KS Podwawelski Kraków)/KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)
KONSTANTYN Paweł (KS Bronowianka Kraków)/PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
9-16.
GÓRECKI Wojciech (UKS Rokicie Szczytniki)/ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
OSTANEK Michał (KS Podwawelski Kraków)/PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)/ŁEBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)

źródło: kozts.pl

X