Grzębska i Chojnowski najlepszymi seniorami na Warmii i Mazurach

Aleksandra Grzębska (Dekorglass Dziadłowo) i Patryk Chojnowski (Dekorglass Działdowo) to nowi mistrzowie Warmii i Mazur w kategorii seniorów w sezonie 2016/2017.

Klasyfikacje końcowe:

Gra pojedyncza seniorek:
1. GRZEBSKA Aleksandra – KS DEKORGLASS Działdowo
2. PIÓRKOWSKA Wiktoria – KS DEKORGLASS Działdowo
3. KAWIAK Marta – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
4. SZCZEPAŃSKA Aleksandra – ITS JEZIORAK Iława

Gra pojedyncza seniorzy:
1. CHOJNOWSKI Patryk – KS DEKORGLASS Działdowo
2. XU Wenliang – KS DEKORGLASS Działdowo
3. GARBINO Piotr – EKS MLEXER Elbląg
4. JARMOŁOWICZ Kamil – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
5-8.
LIPIŃSKI Mateusz – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
GRZELAK Ryszard – EKS MLEXER Elbląg
MIASTOWSKI Maksymilian – KS DEKORGLASS Działdowo
BIELICKI Jakub – KS DEKORGLASS Działdowo
9-16.
LEWANDOWSKI Patryk – KS DEKORGLASS Działdowo
BOSSOWSKI Cezary – UWM Olsztyn
ŚWITALSKI Jacek – LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
BARBACHOWSKI Jacek – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
CHRZĄSZCZ Wojciech – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
KAWIAK Krystian – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
ŻEBROWSKI Jędrzej – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
OGRODNICZAK Michał – UWM Olsztyn
17-21.
GÓRALSKI Kacper – ITS JEZIORAK Iława
RUTKOWSKI Mateusz – KS DEKORGLASS Działdowo
SKONECZKA Mikołaj – KS DEKORGLASS Działdowo
CHOJNOWSKI Wojciech – KS DEKORGLASS Działdowo
SZYMAŃSKI Jakub – KS DEKORGLASS Działdowo

Gra podwójna seniorek:
1. GRZEBSKA Aleksandra/PIÓRKOWSKA Wiktoria – KS DEKORGLASS Działdowo
2. SZCZEPAŃSKA Aleksandra/WŁODARSKA Emilia – ITS JEZIORAK Iława

Gra podwójna seniorów:
1. CHRZĄSZCZ Wojciech/ŻEBROWSKI Jędrzej – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
2. LIPIŃSKI Mateusz/KAWIAK Krystian – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
3-4.
ŚWITALSKI Jacek/MIASTOWSKI Maksymilian – LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński/KS DEKORGLASS Działdowo
BARBACHOWSKI Jacek/JARMOŁOWICZ Kamil – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
5-8.
GRZELAK Ryszard/GARBINO Piotr – EKS MLEXER Elbląg
OGRODNICZAK Michał/BOSSOWSKI Cezary – UWM Olsztyn
SZYMAŃSKI Jakub/BIELICKI Jakub – KS DEKORGLASS Działdowo
SKONECZKA Mikołaj/CHOJNOWSKI Wojciech – KS DEKORGLASS Działdowo
9. LEWANDOWSKI Patryk/RUTKOWSKI Mateusz – KS DEKORGLASS Działdowo

Gra mieszana:
1. PIÓRKOWSKA Wiktoria/KAWIAK Krystian – KS DEKORGLASS Działdowo/MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
2. KAWIAK Marta/JARMOŁOWICZ Kamil – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
3. GRZEBSKA Aleksandra/BIELICKI Jakub – KS DEKORGLASS Działdowo

źródło: wmzts.pl

X