Gołębiowski i Stefańska mistrzami Podkarpacia seniorów

Mateusz Gołębiowski (Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszów) oraz Kinga Stefańska (Siarka ZOT Tarnobrzeg) zostali w Rzeszowie mistrzami Podkarpacia seniorów w grze pojedynczej.

Klasyfikacja gry pojedynczej:

seniorki:
1. STEFAŃSKA Kinga 1980-01-22 00198 KTS Tarnobrzeg 120 awans
2. LECH Katarzyna 1994-12-21 00505 KSTS Krosno 115 awans
3-4.
PUZIO Wiktoria 2002-07-21 00421 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 110
KRÓLIKOWSKA Katarzyna 2003-09-23 05104 GMKS STRZELEC Frysztak 105
5-8.
PELCZAR Weronika 2001-08-09 00507 KSTS Krosno 102
PIASECKA Karolina 1999-02-22 00418 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 100
DASZYKOWSKA Beata 2000-07-25 03730 LKS STRAŻAK Bratkówka 97
MOTYKA Martyna 2001-01-30 00413 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 95
9. JUCHA Patrycja 1998-03-23 00506 KSTS Krosno 92
10. ENGLOT Michelle 2002-07-26 03731 LKS STRAŻAK Bratkówka 90
11. WILK Wiktoria 2002-06-23 06625 KSTS Krosno 85

turniej eliminacyjny seniorów o awans do MP:
1. MARCINOWSKI Krzysztof 1973-07-21 00652 GMKS STRZELEC Frysztak 120 awans
2. NIEMIEC Krzysztof 1991-06-14 00634 GMKS STRZELEC Frysztak 115 awans
3-4.
TOMOŃ Grzegorz 1996-07-17 02671 KTS Krościenko Wyższe 107
KUŹMICZ Jakuď 2000-05-22 00390 PKS KOLPING Jarosław 107
5-8.
KLOCEK Kamil 1999-06-26 00174 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 98
CHŁODNICKI Piotr 2002-05-01 00165 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 98
KOPCZYK Hubert 1998-02-14 00178 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 98
DZIUKIEWICZ Kamil 1983-10-23 00389 PKS KOLPING Jarosław 98
9. WIŚNIEWSKI Karol 2000-08-24 06617 KSTS Krosno 92
10. KOCIUBA Filip 1998-09-26 06633 KSTS Krosno 90
11-12.
PELCZAR Dawid 1998-07-02 00163 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 86
KLESZCZ Marcin 1986-08-08 08272 UKS Kępa Dębica 86
13-16.
STĄPOR Rafał 1999-04-15 00164 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 78
MAJCHER Bartosz 1993-07-05 00655 GMKS STRZELEC Frysztak 78
MAJCHER MiĐhał 2000-04-08 00171 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 78
MACIEJEWSKI Bogdan 1984-05-23 02074 LUKS STRAŻAK Niżna Łąka 78
17-24.
KLOCEK Michał 2001-11-02 02335 PUKS ARKA Łętownia 63
FLAUMENHAFT Jacek 1976-02-23 06628 KSTS Krosno 63
DZIUBA Patryk 2003-05-07 00167 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 63
OLBRYCHT Michał 2004-09-08 02509 UKS TKKF MOSiR Dukla 63
WOJTUŃ Norbert 1997-11-28 02672 KTS Krościenko Wyższe 63
MROCZKA Marcel 2000-02-11 03495 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 63
WRÓBEL Robert 1973-04-26 06627 KSTS Krosno 63
ANGRYS Karol 2001-02-25 04788 PKS KOLPING Jarosław 63
25-32.
RYSZ Wiesław 1964-09-26 03720 LKS STRAŻAK Bratkówka 46
MIŁOŚ Maksymilian 1999-07-17 07392 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa Góra 46
ENGLOT Bartłomiej 1999-03-03 03727 LKS STRAŻAK Bratkówka 46
KOLODCZEJCZYK Piotr 1976-07-30 02676 KTS Krościenko Wyższe 46
MADEJ Łukasz 2000-08-07 02338 PUKS ARKA Łętownia 46
PIERZYCKI Kamil 1999-04-10 04780 PKS KOLPING Jarosław 46
STAŃKO Dominik 2001-05-16 02342 PUKS ARKA Łętownia 46
PATLA Wiesław 1977-09-06 06635 KSTS Krosno 46

mistrzostwa Podkarpacia seniorów:
1. GOŁĘBIOWSKI Mateusz 1990-07-20 00160 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów
2. CZERNIK Mateusz 1989-03-18 00632 GMKS STRZELEC Frysztak
3-4.
NADOLSKI Łukasz 1993-11-19 00653 GMKS STRZELEC Frysztak
MARCINOWSKI Krzysztof 1973-07-21 00652 GMKS STRZELEC Frysztak
5-6.
NIEMIEC Krzysztof 1991-06-14 00634 GMKS STRZELEC Frysztak
CYRNEK Piotr 1995-10-16 00651 GMKS STRZELEC Frysztak

X