Dominacja LKTS-u Luboń w I GP Wielkopolski młodzików i juniorów

Damian Pyśk (LKTS Luboń) i Patrycja Frelich (KS Zenit Wytomyśl) w gronie młodzików oraz Maja Zielińska (LKTS Luboń) i Patryk Pyśk (LKTS Luboń) wśród juniorów zostali triumfatorami I Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym.

Klasyfikacje końcowe:

juniorki:
1. ZIELIŃSKA Maja LKTS Luboń 30-03-2001 70
2. SUŁEK Zuzanna LKTS Luboń 17-11-2003 66
3. CHUDY Anita LKTS Luboń 19-08-2000 62
4. DOMBKA Weronika LKTS Luboń 11-03-2003 59
5. ZIELIŃSKA Marta UKS NAŁĘCZ Ostroróg 08-12-2000 57
6. CEMBROWICZ Katarzyna UKS NAŁĘCZ Ostroróg 11-12-2001 55
7. 00803 LEWANDOWSKA Zuzanna KS STELLA Gniezno 17-12-2004 53
8. 04276 DERKOWSKA Monika MKS TS WARTA Oborniki 05-06-2001 51
9÷10. 04290 NOWAK Aleksandra MKS TS WARTA Oborniki 14-11-2003 49
9÷10. 03399 GIZIŃSKA Zofia UKS SŁOWIAN Mrowino 16-11-2000 49
11÷12. 04275 CIECIORA Weronika MKS TS WARTA Oborniki 02-12-2002 45
11÷12. 03624 MAŁEK Aleksandra KS POLONIA Śmigiel 18-04-2004 45
13÷14. DANIELEWICZ Juliana UKS PIONIER GOKiS Kleszczewo 26-11-2002 41
13÷14. 03391 WAŚKOWIAK Maja UKS SŁOWIAN Mrowino 30-08-2004 41
15÷16. 04012 MAŚLAK Alicja GLKS ORLĘTA Czacz 10-12-2002 38
15÷16. FRELICH Wiktoria LKTS Luboń 22-09-2003 38
17. PIECHOTA Natalia LKTS Luboń 31-03-2003 35
18. 0 ROGALKA Kinga LKTS Luboń 14-02-2001 33
19÷20. 03395 WACHACZYK Marta UKS SŁOWIAN Mrowino 21-11-2002 30
19÷20. 01702 MAZUREK Ewa UKS CHROBRY Gizałki 08-06-2003 30
21÷24. 00863 JASIECKA Zuzanna KS STELLA Gniezno 16-09-2006 25
21÷24. 03619 SKRZYPCZAK Paula KS POLONIA Śmigiel 06-12-2000 25
21÷24. FRELICH Patrycja KS ZENIT Wytomyśl 13-10-2007 25
21÷24. TAFELSKA Natalia UKS CZTERNASTKA Poznań 19-03-2003 25
25÷26. 04272 BOGALSKA Wiktoria MKS TS WARTA Oborniki 22-05-2002 20
25÷26. 03396 SOŁTYSIAK Izabela UKS SŁOWIAN Mrowino 05-01-2000 20
27÷28. CHUDZIAK Joanna UKS CZTERNASTKA Poznań 11-06-2003 16
27÷28. 01703 MAJDECKA Maja UKS CHROBRY Gizałki 03-02-2003 16

juniorzy:
1. PYŚK Patryk LKTS Luboń 08-12-2003 70
2. SAŁAMASZEK Dariusz KS STELLA Gniezno 19-05-2000 66
3. BALCERZAK Dawid KS STELLA Gniezno 26-01-2000 62
4. 03410 HAŁAS Wojciech WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk 31-01-2000 59
5. 03620 LUDWICZAK Filip KS POLONIA Śmigiel 25-02-2002 57
6. 01459 SERAFIŃSKI Franciszek UKS SMECZ Konin 31-08-2005 55
7. PYŚK Damian LKTS Luboń 24-08-2006 53
8. LEWANDOWSKI Dominik KS STELLA Gniezno 08-06-2000 51
9÷10. LEMIESZKA Artur STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska 06-10-2003 49
9÷10. MICHTA Paweł MLKS SPARTA Złotów 26-11-2002 49
11÷12. 03833 TALAR Wiktor UKS ŻAKI Taczanów 30-01-2003 45
11÷12. 01599 WEYER Jakub PKS MICHAŁ Krostkowo 15-09-2002 45
13÷14. 03398 KACZMAREK Wojciech UKS SŁOWIAN Mrowino 06-11-2000 41
13÷14. LAMPERSKI Jakub UKS PIONIER GOKiS Kleszczewo 15-01-2003 41
15÷16. 03411 JAŃCZAK Patryk WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk 19-03-2000 38
15÷16. BUJNOWSKI Paweł JKS Poznań 15-11-2002 38
17. 04696 WERNICKI Maciej UKS MINI-MAX Lubasz 17-03-2005 35
18. 04694 BUŚKO Maciej UKS MINI-MAX Lubasz 04-08-2001 33
19÷20. KOZŁOWSKI Maciej UKS PIONIER GOKiS Kleszczewo 12-12-2002 30
19÷20. 03412 JAGODZIŃSKI Jakub WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk 03-08-2000 30
21÷24. 03414 SKRZYNIARZ Kamil WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk 19-02-2002 25
21÷24. NOWAK Kacper STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska 19-04-2002 25
21÷24. 04695 FILODA Piotr UKS MINI-MAX Lubasz 07-12-2001 25
21÷24. RUSZEL Tymoteusz SKTS RATAJE 50 Poznań 18-03-2004 25
25÷28. 01600 WIKARJAK Jakub PKS MICHAŁ Krostkowo 22-12-2002 18
25÷28. 01463 URBAN Michał UKS SMECZ Konin 06-07-2003 18
25÷28. 01458 SERAFIŃSKI Antoni UKS SMECZ Konin 23-12-2002 18
25÷28. WOŹNY Wiktor UKS NAŁĘCZ Ostroróg 26-02-2003 18
29÷32. 04696 WERNICKI Maciej UKS MINI-MAX Lubasz 17-03-2005 13
29÷32. KOMOSIŃSKI Bartłomiej UKS PIONIER GOKiS Kleszczewo 25-09-2003 13
29÷32. WOJCIAK Jeremiasz UKS PIONIER GOKiS Kleszczewo 29-11-2000 13
29÷32. 03397 WITKOWSKI Hubert UKS SŁOWIAN Mrowino 30-01-2000 13
33÷36. 01594 PAJĄK Dominik PKS MICHAŁ Krostkowo 08-02-2002 11
33÷36. 0 STEMPEL Krystian KS POLONIA Śmigiel 21-05-2001 11
33÷36. KOPLIN Dawid SKTS RATAJE 50 Poznań 03-07-2005 11
33÷36. 01461 SZURGOT Filip UKS SMECZ Konin 21-10-2003 11
37÷40. 03393 MAŁYSZKA Dominik UKS SŁOWIAN Mrowino 14-05-2004 11
37÷40. MAJORCZYK Kacper SKTS RATAJE 50 Poznań 24-07-2004 11
37÷40. 01604 GABRYCH Daniel PKS MICHAŁ Krostkowo 01-04-2001 11
37÷40. 03193 SKRZYPCZAK Emanuel KTS Wijewo 13-01-2003 11
41. YACOBI Adam SKTS RATAJE 50 Poznań 21-01-2004 9

młodziczki:
1. FRELICH Patrycja KS ZENIT Wytomyśl 13.10.2007 50
2. WACHOWIAK Klaudia LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin 13.02.2006 47
3. GŁADYSZ Julia LKTS Luboń 07.11.2005 44
4. ŁAWNICZAK Agata MKS TS WARTA Oborniki 06.04.2006 42
5. 01705 KWITOWSKA Adrianna UKS CHROBRY Gizałki 07.08.2005 40
6. 00863 JASIECKA Zuzanna KS STELLA Gniezno 16.09.2006 39
7. 03390 KWIECIŃSKA Zuzanna UKS SŁOWIAN Mrowino 09.02.2005 38
8. WASINKIEWICZ Aleksandra LKTS Luboń 24.07.2006 36
9÷10. 02413 NOWICKA Zuzanna KTS NOTEĆ Czarnków 01.03.2006 34
9÷10. KASPRZAK Lena UKS PIONIER GOKiS Kleszczewo 22.04.2007 34
11÷12. WALKOWIAK Amelia UKS CZTERNASTKA Poznań 13.04.2005 31
11÷12. TRYBUŁA Weronika KS POLONIA Śmigiel 06.07.2007 31
13÷14. NOWAK Katarzyna KS POLONIA Śmigiel 23.02.2007 29
13÷14. MAGDZIAREK Maria MKS TS WARTA Oborniki 21.03.2007 29
15÷16. 01704 JANKOWIAK Wiktoria UKS CHROBRY Gizałki 17.03.2005 26
15÷16. DYMEK Mia UKS CZTERNASTKA Poznań 17.05.2007 26
17. NOWAK Angelika UKS MINI-MAX Lubasz 10.05.2007 25
18. 02410 MARCINKOWSKA Martyna KTS NOTEĆ Czarnków 20.01.2005 23
19÷20. BOROWIK Dominika UKS NAŁĘCZ Ostroróg 16.12.2006 21
19÷20. 0 WAWRZYNIAK Zuzanna UKS PIONIER GOKiS Kleszczewo 15.11.2006 21
21÷22. 0 MIKOŁAJEWSKA Daria UKS MINI-MAX Lubasz 04.08.2005 18
21÷22. BONEK Zuzanna MKS TS WARTA Oborniki 12.12.2005 18
23÷24. OCHOCKA Róża UKS CZTERNASTKA Poznań 03.02.2006 16
23÷24. 03400 WITKOWSKA Wiktoria UKS SŁOWIAN Mrowino 31.07.2005 16
25÷28. SURDYK Zuzanna UKS PIONIER GOKiS Kleszczewo 11.06.2006 12
25÷28. POCENTEK Nikola MKS TS WARTA Oborniki 22.07.2005 12
25÷28. 0 BOROWSKA Julia KS POLONIA Śmigiel 03.03.2008 12
25÷28. SZYMCZAK Julia KS POLONIA Śmigiel 01.06.2007 12
29÷32. ŚWINIARSKA Weronika KS POLONIA Śmigiel 25.02.2006 9
29÷32. KOŚCIAŃSKA Paulina KS STELLA Gniezno 06.12.2006 9
29÷32. PIOTROWICZ Zofia CKS HELIOS Czempiń 05.06.2006 9
29÷32. 0 GUZIAŁEK Klaudia KS STELLA Gniezno 05.01.2006 9
33. ŚLIFIŃSKA Wiktoria UKS CZTERNASTKA Poznań 14.09.2005 7

młodzicy:
1. PYŚK Damian LKTS Luboń 24.08.2006 50
2. 01459 SERAFIŃSKI Franciszek UKS SMECZ Konin 31.08.2005 47
3. 03392 GOŚCINIAK Krzysztof UKS SŁOWIAN Mrowino 06.06.2005 44
4. LEMIESZKA WojciechSTOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska16.02.2006 42
5. SMELA Borys MKS TS WARTA Oborniki 21.04.2005 40
6. 02411 NAPLOCHA Adrian KTS NOTEĆ Czarnków 27.10.2005 39
7. KOSTYK Kamil CKS HELIOS Czempiń 02.05.2006 38
8. 01453 MARCINIAK Mateusz UKS SMECZ Konin 16.06.2005 36
9÷10. SARBINOWSKI Eryk LZS UKS Bodzewo 06.08.2005 34
9÷10. LUDWICZAK Bartosz KS POLONIA Śmigiel 20.02.2006 34
11÷12. WERNICKI Maciej UKS MINI-MAX Lubasz 17.03.2005 31
11÷12. RUDZKI Mikołaj UKS CZTERNASTKA Poznań 01.05.2005 31
13÷14. MAĆKOWIAK Lucjan LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin 05.11.2005 29
13÷14. KRÓL Kamil KS STELLA Gniezno 09.03.2005 29
15÷16. KOPLIN Dawid SKTS RATAJE 50 Poznań 03.07.2005 26
15÷16. 01589 BURZYŃSKI Fabian PKS MICHAŁ Krostkowo 28.01.2005 26
17. 01708 SZCZEPANIAK Filip UKS CHROBRY Gizałki 19.04.2007 25
18. 01125 KAŹMIERCZAK Michał MKTS Opalenica 22.05.2008 23
19÷20. OBST Dominik SKTS RATAJE 50 Poznań 02.02.2006 21
19÷20. 01446 GROCHOWSKI Mikołaj UKS SMECZ Konin 02.03.2005 21
21÷24. ZROL Kacper LKTS Luboń 19.03.2008 17
21÷24. HOFFMANN Jakub MKS TS WARTA Oborniki 03.07.2006 17
21÷24. BOROWIAK Filip LKTS Luboń 02.06.2006 17
21÷24. JANKA Antoni MKS TS WARTA Oborniki 07.05.2005 17
25÷28. KRÓL Patryk KS STELLA Gniezno 02.08.2007 12
25÷28. AMBROŻY Jan CKS HELIOS Czempiń 26.08.2005 12
25÷28. STACHOWSKI Hubert UKS MINI-MAX Lubasz 27.08.2005 12
25÷28. OLEKSIAK Jakub KS POLONIA Śmigiel 07.06.2005 12
29÷32. 01588 BŁASZCZYK Tobiasz PKS MICHAŁ Krostkowo 19.08.2008 9
29÷32. 0 WACHOWIAK Jakub CKS HELIOS Czempiń 25.01.2006 9
29÷32. DANIELEWICZ Maks UKS PIONIER GOKiS Kleszczewo 11.06.2006 9
29÷32. WOŹNY Marcin UKS NAŁĘCZ Ostroróg 10.08.2005 9
33÷36. OLEJNIK Tomasz UKS CZTERNASTKA Poznań 03.09.2005 7
33÷36. 0 BYLINKO Filip MKS TS WARTA Oborniki 20.03.2005 7
33÷36. 03415 JAGODZIŃSKI Karol WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk 27.02.2007 7
33÷36. 03416 PUCIŁOWSKI Wiktor WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk 18.10.2007 7
37÷40. 01594 PAJĄK Bartłomiej PKS MICHAŁ Krostkowo 03.10.2005 7
37÷40. 0 STYZIŃSKI Piotr KS POLONIA Śmigiel 12.05.2005 7
37÷40. MATYSIAK Sebastian UKS CZTERNASTKA Poznań 09.03.2005 7
37÷40. OBST Jakub SKTS RATAJE 50 Poznań 08.04.2008 7
41÷44. 0 GLINIAK Dawid KS POLONIA Śmigiel 12.08.2006 5
41÷44. 03417 KAŁUŻNY Jan WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk 10.03.2007 5
41÷44. TRYBUŁA Filip KS POLONIA Śmigiel 07.12.2005 5
41÷44. BARTOSIK Jan UKS CZTERNASTKA Poznań 06.07.2006 5
45. WOŹNY Wojciech UKS NAŁĘCZ Ostroróg 10.08.2005 5

X