2. liga: Karnieszewice i Raszków najlepsze

Darz Bór Karnieszewice w grupie północnej oraz Ochman Raszków w grupie południowej – to triumfatorzy sezonu zasadniczego w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Teraz przed zespołami faza play off oraz baraże o utrzymanie.

Wyniki ostatniej serii spotkań:

grupa północna:
Darz Bór Karnieszewice – Visonex LUKS Top Wierzbięcin 10:0
KTS Ekonom Koszalinianin Koszalin – UKS Team Tenis 2005 Białogard 8:2
UKS Nałęcz Majster Ostroróg – KS ATS Stargard 2:8
MLKS Sparta Złotów – UKS Champion Police 5:5
KTS Ekonom Koszalinianin Koszalin – Visonex LUKS Top Wierzbięcin 4:6
Darz Bór Karnieszewice – UKS Team Tenis 2005 Białogard 10:0
MLKS Sparta Złotów – KS ATS Stargard 4:6
UKS Nałęcz Majster Ostroróg – UKS Champion Police 4:6
Tabela:
1. Darz Bór Karnieszewice 14 28 135:5
2. KS ATS Stargard 14 24 93:47
3. MLKS Sparta Złotów 14 16 77:63 (12:8)
4. UKS Champion Police 14 16 71:69 (8:12)
5. Visonex LUKS Top Wierzbięcin 14 13 71:69
6. UKS Nałęcz Majster Ostroróg 14 9 58:82
7. KTS Ekonom Koszalinianin Koszalin 14 6 35:105
8. UKS Team Tenis 2005 Białogard 14 0 20:120

grupa południowa:
RLKTS Ochman Raszków – KS Stella Niechan Gniezno 9:1
LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski – MKTS Opalenica 6:4
KS Wamet Dąbcze – KS Polonia Śmigiel 6:4
UKS Junior Leszno – LKS Burza Drzeczkowo 2:8
LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski – KS Stella Niechan Gniezno 3:7
RLKTS Ochman Raszków – MKTS Opalenica 8:2
UKS Junior Leszno – KS Polonia Śmigiel 2:8
KS Wamet Dąbcze – LKS Burza Drzeczkowo 7:3

Tabela:
1. RLKTS Ochman Raszków 14 28 122:18
2. LKS Tajfun Ostrów 14 21 92:48
3. Stella Niechan Gniezno 14 16 76:64
4. KS Wamet Dąbcze 14 15 69:71 (11:9)
5. KS Polonia Śmigiel 14 15 73:67 (9:11)
6. MKTS Opalenica 14 12 61:79
7. UKS Junior Leszno 14 3 27:113
8. LKS Burza Drzeczkowo 14 2 40:100

Pary fazy play off:

(1. mecz – 7. kwietnia)
Wamet Dąbcze – Darz Bór Karnieszewice
Stella Niechan Gniezno – KS ATS Stargard
Sparta Złotów – Tajfun Ostrów Wielkopolski
Champion Police – Ochman Raszków

(2. mecz – 21. kwietnia)
Darz Bór Karnieszewice – Wamet Dąbcze
KS ATS Stargard – Stella Niechan Gniezno
Tajfun Ostrów Wielkopolski – Sparta Złotów
Ochman Raszków – Champion Police

Baraże o utrzymanie:

(1. mecz – 7. kwietnia)
Junior Leszno – Nałęcz Majster Ostroróg
Ekonom Koszalinianin Koszalin – MKTS Opalenica

(2. mecz – 21. kwietnia)
Nałęcz Majster Ostroróg – Junior Leszno
MKTS Opalenica – Ekonom Koszalinianin Koszalin

Spadek do 3. ligi: Burza Drzeczkowo, Team Tenis 2005 Białogard

X