Sikorska i Chodorski najlepsi w II GP Polski seniorów

Magdalena Sikorska (Bebetto AZS AJD Częstochowa) i Piotr Chodorski (LKS Odra Głoska) wygrali II Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym. W finałowych pojedynkach turnieju w Zawierciu, Sikorska pokonała Natalię Bajor (KU AZS UE Wrocław) a Chodorski wygrał z Markiem Badowskim (Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz) 4:2.

W klasyfikacji końcowej kategorii seniorek Magdalena Sikorska wyprzedziła: Natalię Bajor (KU AZS UE Wrocław), Klaudię Kusińską (GLKS Nadarzyn) oraz Roksanę Załomską (KU AZS AJD Częstochowa).

Wśród seniorów natomiast wyższość Piotra Chodorskiego musieli uznać sklasyfikowani na kolejnych miejscach: Marek Badowski (KS GWIAZDA Bydgoszcz), Jakub Folwarski (MKS POGOŃ Siedlce) i Michał Bańkosz (LKS ODRA Głoska).

WYNIKI / KLASYFIKACJE KOŃCOWE

1. 2. Grand Prix Polski Seniorów – gra pojedyncza seniorek (turniej eliminacyjny)
2. 2. Grand Prix Polski Seniorów – gra pojedyncza seniorów (turniej eliminacyjny)
3. 2. Grand Prix Polski Seniorów – gra pojedyncza seniorek (turniej główny)
4. 2. Grand Prix Polski Seniorów – gra pojedyncza seniorów (turniej główny)

źródło: pzts.pl