Kwiatkowska i Kubik mistrzami Polski kadetów

Elżbieta Kwiatkowska i Maciej Kubik w turniejach gry pojedynczej, Zuzanna Gaworska i Katarzyna Królikowska oraz Michał Małachowski i Maksymilian Miastowski w turniejach gry podwójnej, a także Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski w turnieju gry mieszanej – oto nowi Indywidualni Mistrzowie Polski Kadetek i Kadetów – XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach WOSiR w Drzonkowie.

MEDALIŚCI IIDMP KADETÓW / XXIII OOM

Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne i Drużynowe
Mistrzostwa Polski Kadetów
Drzonków
18 – 21 maja 2017 r.
Gra pojedyncza
kobiet
Elżbieta Kwiatkowska
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
Julia Więckowska
(SCKiS HALS Warszawa)
Milena Chrabąszcz
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
Zuzanna Kowalczyk
(KS GORCE Nowy Targ)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Maciej Kubik
(KSS ANDROMEDA Warszawa)
Jakub Jankowski
(ZKS Drzonków)
Łukasz Sokołowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Maksymilian Miastowski
(KS DEKORGLASS Działdowo)
Gra podwójna
kobiet
Zuzanna Gaworska
(KU AZS UE Wrocław)
Katarzyna Królikowska
(GMKS STRZELEC Frysztak)
Zuzanna Kowalczyk
(KS GORCE Nowy Targ)
Martyna Stachniak
(MLKS NURT Przemyśl)
Julia Tomecka
(KTS Mysłowice)
Klaudia Franaszczuk
(KTS Mysłowice)
Dominika Gilewska
(niestowarzyszony)
Zuzanna Kozioł
(LUKS Skrzyszów)
Gra podwójna
mężczyzn
Michał Małachowski
(MTS Kwidzyn)
Maksymilian Miastowski
(KS DEKORGLASS Działdowo)
Jakub Jankowski
(ZKS Drzonków)
Andrzej Kopecki
(ZKS Drzonków)
Maciej Kubik
(KSS ANDROMEDA Warszawa)
Łukasz Sokołowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Szymon Kolasa
(KS GORCE Nowy Targ)
Wojciech Górecki
(UKS ROKICIE Szczytniki)
Gra mieszana Łukasz Sokołowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Julia Więckowska
(SCKiS HALS Warszawa)
Michał Małachowski
(MTS Kwidzyn)
Kamila Gryko
(UKS DOJLIDY Białystok)
Szymon Kolasa
(KS GORCE Nowy Targ)
Zuzanna Kowalczyk
(KS GORCE Nowy Targ)
Kuba Kwapiś
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
Elżbieta Kwiatkowska
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
Turniej drużynowy
kobiet
MKS ROKITA Brzeg Dolny
(w składzie:
Elżbieta Kwiatkowska,
Milena Chrabąszcz,
Nina Ossowska,
Julia Kolbusz)
KU AZS UE Wrocław
(Zuzanna Gaworska,
Weronika Ożga,
Julia Girulska)
KTS Mysłowice
(Julia Tomecka,
Alicja Gasz,
Klaudia Franaszczuk)
UKS DOJLIDY Białystok
(Kamila Gryko,
Aleksandra Jarkowska)
Turniej drużynowy
mężczyzn
ZKS I Drzonków
(w składzie:
Jakub Jankowski,
Andrzej Kopecki)
KSS ANDROMEDA Warszawa
(Maciej Kubik,
Robert Czernecki)
ZKS II Drzonków
(Damian Korczak,
Jakub Krzywniak)
MTS Kwidzyn
(Michał Małachowski,
Patryk Kwiatkowski,
Michał Zieleniak,
Piotr Kowalczyk)

WYNIKI / KLASYFIKACJE KOŃCOWE

1. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – turniej drużynowy kadetek
2. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – turniej drużynowy kadetów
3. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – gra pojedyncza kadetek
4. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – gra pojedyncza kadetów
5. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – gra podwójna kadetek
6. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – gra podwójna kadetów
7. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – gra mieszana

źródło: pzts.pl

X