Enea (ENERGIA+) sponsorem KTS Tarnobrzeg

KTS Tarnobrzeg to najlepszy w Polsce klub tenisa stołowego. Od dziś będzie nazywał się KTS Enea Siarka Tarnobrzeg. Enea rozpoczęła z drużyną współpracę, której celem jest jak najlepsze przygotowanie do najważniejszych zawodów tego roku.

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg to 26-krotny zdobywca mistrzostwa Polski, dwukrotny wicemistrz Europy w rozgrywkach Ligi Mistrzów i zdobywca Pucharu Europy. W drużynie grają najlepsze zawodniczki: Ying Han, m.in. srebrna medalistka igrzysk w Rio de Janeiro, wielokrotna mistrzyni Europy w drużynie z reprezentacją Niemiec; Viktoriya Pavlovich z Białorusi, brązowa medalistka drużynowych mistrzostw świata, indywidualna i deblowa mistrzyni Europy, Qian Li – trzykrotnie reprezentowała Polskę na olimpiadzie, medalistka Mistrzostw Świata Suzhou 2015; Eliza Samara z Rumunii, aktualna brązowa medalistka indywidualnych mistrzostw Europy i złota medalistka drużynowych mistrzostw Europy.

– Wspieranie tak utytułowanej drużyny to dla nas powód do radości. Energia od Enei dla drużyny z pewnością zagwarantuje kibicom jeszcze wiele sportowych emocji. Konsekwentnie wspieramy sport na swoim terenie działania, angażując się we współpracę z klubami – powiedział Paweł Antończyk, rzecznik prasowy Enei Połaniec.
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg w tym roku oprócz zdobycia Mistrzostwa Polski i awansu do półfinału Ligi Mistrzyń stawia sobie za cel promocję tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

– Dzięki współpracy z Eneą będziemy mieli więcej spokoju organizacyjnego i logistycznego, a to będzie miało przełożenie na spokojniejszą głowę w naszej podstawowej pracy, czyli przy tenisowym stole – powiedział Zbigniew Nęcek, trener i wiceprezes klubu Enea Siarka Tarnobrzeg. – To jest pierwszy rok współpracy, ale w naszym klubie mamy nadzieję, że to będzie współpraca wieloletnia, gdyż tylko przy długofalowych wspólnych działaniach można osiągnąć jeszcze wyższy poziom wynikowy i promocyjny – dodał.

Przy tenisowym stole zawodniczki będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek (9.02) o godzinie 18:00 w Tarnobrzegu. Zawodniczki w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzyń European Table Tennis Union (ETTU) zmierzą się z LINZ AG FROSCHBERG. Pierwszy mecz wygrały 3:1.

W konferencji prasowej udział wziął również Tomasz Poręba – Poseł do Parlamentu Europejskiego.

źródło: Fan page KTS Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X