LOTTO Superliga: Kolping Frac lepszy w derbach Podkarpacia

Kolping Frac Jarosław pokonał w derbach Podkarpacia Fibrain AZS Politechnikę Rzeszów 3:0 w 19. kolejce LOTTO Superligi. Dzięki tej wygranej jarosławianie ponownie zostali liderem rozgrywek.

Wyniki 19. kolejki:

Dartom Bogoria Grodzisk Maz. – Dojlidy Wschodzący Białystok 2:3
HAN Chuanxi – ZENG YI Wang 0:3 (10:12, 11:13, 11:13)
GÓRAK Daniel – LI Yongyin 2:3 (11:9, 7:11, 5:11, 11:7, 6:11)
SIRUCEK Pavel – PLATONOV Pavel 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
HAN Chuanxi – LI Yongyin 2:1 (7:11, 11:8, 11:8)
GÓRAK Daniel – ZENG YI Wang 1:2 (10:12, 11:9, 10:12)

Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz – Unia AZS AWFiS Gdańsk 3:2
CAI Wei – PAIKOV Mikhail 1:3 (11:13, 9:11, 11:9, 9:11)
BUROV Viacheslav – ZIHAO Geng 3:2 (13:15, 12:10, 4:11, 11:6, 11:7)
UFNAL Mateusz – BADOWSKI Marek 1:3 (3:11, 4:11, 11:7, 10:12)
CAI Wei – ZIHAO Geng 2:1 (9:11, 12:10, 11:5)
BUROV Viacheslav – PAIKOV Mikhail 2:0 (11:3, 11:5)

Morliny Ostróda – Warta Kostrzyn 3:2
WANG Zhen – BĄK Daniel 1:3 (5:11, 10:12, 11:4, 5:11)
PROKOPCOV Dmitrij – KOSZYK Bogusław 2:3 (8:11, 11:9, 13:11, 9:11, 16:18)
SUCH Bartosz – PEREK Jakub 3:1 (6:11, 11:9, 18:16, 11:5)
WANG Zhen – KOSZYK Bogusław 2:0 (11:5, 11:5)
PROKOPCOV Dmitrij – BĄK Daniel 2:1 (9:11, 11:8, 11:5)

Kolping Frac Jarosław – Fibrain AZS Politechnika Rzeszów 3:0
HOU Yingchao – Vasily LAKEEV 3:0 (12:10, 11:4, 11:4)
Patryk ZATÓWKA – Gustavo TSUBOI 3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 12:10)
Tomislav PUCAR – Tomasz LEWANDOWSKI 3:0 (11:9, 12:10, 11:9)

Palmiarnia Zielona Góra – 3S Polonia Bytom 2:3
Taku TAKAKIWA – Paweł CHMIEL 3:0 (11:8, 11:9, 11:2)
Lucjan BŁASZCZYK – Robert FLORAS 0:3 (11:13, 9:11, 8:11)
Kamil NALEPA – Tomas KONECNY 2:3 (3:11, 12:10, 11:8, 6:11, 10:12)
Taku TAKAKIWA – Robert FLORAS 2:0 (11:9, 11:7)
Lucjan BŁASZCZYK – Paweł CHMIEL 0:2 (10:12, 5:11)

Aktualna tabela:
1. PKS KOLPING FRAC Jarosław 19 43 51:25
2. KS DEKORGLASS Działdowo 19 41 47:23
3. DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 19 37 46:31
4. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 19 36 45:33
5. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 19 28 35:36
6. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 19 26 37:40
7. 3S POLONIA Bytom 19 26 36:43
8. MORLINY Ostróda 19 25 38:43
9. KS SPÓJNIA Warszawa 19 25 35:42
10. ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 19 23 34:46
11. DOJLIDY Wschodzący Białystok 19 18 32:47
12. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 19 14 24:51

źródło: ligi.pzts.pl

X