1. liga mężczyzn: Remis w Gorzowie Wielkopolskim

W jednym z ciekawszych spotkań inauguracyjnej kolejki 1. ligi mężczyzn, Gorzovia Gorzów Wielkopolski zremisowała we własnej hali z Pogonia Siedlce 5:5.

Wyniki 1. kolejki:

gr. północna:

Gorzovia Gorzów Wlkp. – Pogoń Siedlce 5:5
NOWOKUŃSKI Jacek – FOLWARSKI Jakub 1 1:3 (7:11, 12:10, 11:13, 9:11)
CHMIEL Piotr – SZARMACH Bartosz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)
NOWOKUŃSKI Jacek – SZARMACH Bartosz 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:9)
CHMIEL Piotr – FOLWARSKI Jakub 1 0:3 (5:11, 8:11, 4:11)
ŻARSKI Karol – FRANC Wiktor 2 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 1:11)
KULCZYCKI Szymon – GRZYBOWSKI Michał 2 3:2 (8:11, 10:12, 11:4, 11:8, 11:4)
ŻARSKI Karol – GRZYBOWSKI Michał 2 3:0 (11:6, 13:11, 11:5)
KULCZYCKI Szymon – FRANC Wiktor 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
CHMIEL Piotr / ŻARSKI Karol – FOLWARSKI Jakub / GRZYBOWSKI Michał 1 3:1 (6:11, 11:4, 11:6, 11:3)
NOWOKUŃSKI Jacek / KULCZYCKI Szymon – FRANC Wiktor / SZARMACH Bartosz 2 1:3 (11:9, 4:11, 12:14, 4:11)

Warta Kostrzyn – KUKS Remus Kościerzyna 10:0
KOSZYK Bogusław – GODLEWSKI Łukasz 1 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 11:7, 11:6)
PEREK Jakub – MAKOWSKI Andrzej 1 3:1 (14:12, 5:11, 11:3, 16:14)
KOSZYK Bogusław – MAKOWSKI Andrzej 1 3:1 (11:7, 11:7, 11:13, 11:3)
PEREK Jakub – GODLEWSKI Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
BĄK Marcin – KALINOWSKI Paweł 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:7)
PRĄDZIŃSKI Marek – MICHNA Paweł 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:4)
BĄK Marcin – MICHNA Paweł 2 3:1 (7:11, 11:3, 12:10, 11:6)
PRĄDZIŃSKI Marek – KALINOWSKI Paweł 2 3:0 (11:1, 11:6, 11:5)
KOSZYK Bogusław / BĄK Marcin – GODLEWSKI Łukasz / MAKOWSKI Andrzej 1 3:0 (14:12, 15:13, 11:1)
PEREK Jakub / PRĄDZIŃSKI Marek – KALINOWSKI Paweł / MICHNA Paweł 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:7)

SCKiS Hals-Wadwicz Warszawa – PCNP-AZS AWFiS Gdańsk II 4:6

Olimpia-Unia Grudziądz II – Energa-Manekin Toruń II 6:4
MALICKI Szymon – BORTOLETTO FERREIRA Renan 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:9)
GRELA Artur – KOTOWSKI Tomasz 1 2:3 (10:12, 10:12, 11:6, 11:4, 4:11)
MALICKI Szymon – KOTOWSKI Tomasz 1 3:2 (11:13, 9:11, 11:5, 11:8, 11:9)
GRELA Artur – BORTOLETTO FERREIRA Renan 1 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 12:10)
DZIADEK Kamil – WĘDERLICH Damian 2 1:3 (4:11, 11:6, 8:11, 5:11)
KULCZYCKI Samuel – PIOTROWSKI Paweł 2 3:0 (13:11, 11:9, 11:6)
DZIADEK Kamil – PIOTROWSKI Paweł 2 3:1 (10:12, 11:9, 13:11, 11:9)
KULCZYCKI Samuel – WĘDERLICH Damian 2 3:2 (11:4, 11:6, 9:11, 11:13, 11:1)
MALICKI Szymon / KULCZYCKI Samuel – KOTARSKI Maciej / KOTOWSKI Tomasz 1 3:2 (11:13, 9:11, 11:5, 11:8, 11:9)
DZIADEK Kamil / GRELA Artur – WĘDERLICH Damian / PIOTROWSKI Paweł 2 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)

Morliny Ostróda – Spójnia Warszawa 3:7
PETAŚ Kacper – MENG Zhen 1 0:3 (4:11, 9:11, 10:12)
JARMOŁOWICZ Kamil – FERTIKOWSKI Paweł 1 0:3 (2:11, 4:11, 5:11)
PETAŚ Kacper – FERTIKOWSKI Paweł 1 0:3 (5:11, 6:11, 1:11)
JARMOŁOWICZ Kamil – MENG Zhen 1 0:3 (10:12, 8:11, 7:11)
CHRZĄSZCZ Wojciech – DANIEL Artur 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
LIPIŃSKI Mateusz – MURAWSKI Michał 2 3:1 (11:6, 9:11, 14:12, 11:7)
CHRZĄSZCZ Wojciech – KUROWSKI Kamil 2 3:2 (12:10, 4:11, 11:7, 2:11, 11:3)
LIPIŃSKI Mateusz – DANIEL Artur 2 0:3 (7:11, 10:12, 6:11)
PETAŚ Kacper / CHRZĄSZCZ Wojciech – FERTIKOWSKI Paweł / KUROWSKI Kamil 1 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 11:4, 11:9)
JARMOŁOWICZ Kamil / LIPIŃSKI Mateusz – DANIEL Artur / STĘPIEŃ Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 4:11)

Gorzovia Gorzów Wlkp. – KUKS Remus Kościerzyna 8:2
NOWOKUŃSKI Jacek – MAKOWSKI Andrzej 1 3:2 (12:10, 12:10, 7:11, 6:11, 11:6)
CHMIEL Piotr – GODLEWSKI Łukasz 1 3:2 (10:12, 11:7, 5:11, 14:12, 11:7)
NOWOKUŃSKI Jacek – GODLEWSKI Łukasz 1 3:1 (11:13, 13:11, 11:7, 11:8)
CHMIEL Piotr – MAKOWSKI Andrzej 1 3:0 (11:9, 11:1, 12:10)
ŻARSKI Karol – KALINOWSKI Paweł 2 3:1 (11:4, 8:11, 11:3, 11:7)
KULCZYCKI Szymon – MICHNA Paweł 2 3:2 (11:7, 4:11, 2:11, 11:7, 11:7)
ŻARSKI Karol – MICHNA Paweł 2 2:3 (11:7, 11:4, 6:11, 9:11, 4:11)
KULCZYCKI Szymon – KALINOWSKI Paweł 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:6)
CHMIEL Piotr / ŻARSKI Karol – MAKOWSKI Andrzej / GODLEWSKI Łukasz 1 2:3 (11:6, 7:11, 11:9, 4:11, 10:12)
KULCZYCKI Szymon / NOWOKUŃSKI Jacek – KALINOWSKI Paweł / MICHNA Paweł 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:4)
Mecz 3. kolejki rozegrany awansem.

Spójnia Warszawa – Energa-Manekin Toruń II 7:3
Mecz 3. kolejki rozegrany awansem.

gr. południowa:

Witmar Podwawelski Kraków – Strzelec-Pegaz Frysztak 1:9
CHYC Tomasz – CZERNIK Mateusz 1 3:2 (2:11, 16:14, 12:10, 14:16, 11:7)
KACZOR Jan – NADOLSKI Łukasz 1 2:3 (11:5, 5:11, 4:11, 11:8, 4:11)
CHYC Tomasz – NADOLSKI Łukasz 1 1:3 (4:11, 11:9, 3:11, 7:11)
KACZOR Jan – CZERNIK Mateusz 1 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
BIAŁCZYK Łukasz – MARCINOWSKI Krzysztof 2 1:3 (11:5, 9:11, 1:11, 3:11)
JANIK Tomasz – CYRNEK Piotr 2 0:3 (3:11, 8:11, 9:11)
BIAŁCZYK Łukasz – CYRNEK Piotr 2 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)
STRZAŁKA Marek – NIEMIEC Krzysztof 2 0:3 (7:11, 1:11, 2:11)
CHYC Tomasz / KACZOR Jan – CZERNIK Mateusz / NADOLSKI Łukasz 1 1:3 (11:5, 9:11, 10:12, 7:11)
BIAŁCZYK Łukasz / JANIK Tomasz – MARCINOWSKI Krzysztof / CYRNEK Piotr 2 0:3 (3:11, 1:11, 5:11)

Polonia Bytom II – Odra Metraco SA Miękinia 3:7
KĄDZIELA Marek – BAŃKOSZ Michał 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:5, 9:11)
MASŁOWSKI Jakub – CHODORSKI Piotr 1 0:3 (6:11, 6:11, 4:11)
KĄDZIELA Marek – CHODORSKI Piotr 1 0:3 (14:16, 8:11, 11:13)
MASŁOWSKI Jakub – BAŃKOSZ Michał 1 0:3 (9:11, 8:11, 5:11)
BALCERZAK Marcin – BUREK Szymon 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:5)
GRELA Paweł – WASYLKOWSKI Nestor 2 0:3 (4:11, 7:11, 9:11)
BALCERZAK Marcin – WASYLKOWSKI Nestor 2 3:1 (11:3, 11:4, 6:11, 12:10)
GRELA Paweł – GRZĘBKA Mikołaj 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
KĄDZIELA Marek / GRELA Paweł – CHODORSKI Piotr / WASYLKOWSKI Nestor 1 0:3 (10:12, 7:11, 8:11)
MASŁOWSKI Jakub / BALCERZAK Marcin – BUREK Szymon / BAŃKOSZ Michał 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)

Mazel Zielona Góra – Villa Verde Olesno 6:4
NALEPA Kamil – LUBAŚ Sebastian 1 2:3 (11:7, 9:11, 8:11, 11:7, 11:13)
FELKEL Grzegorz – MRKVICKA Radek 1 2:3 (11:7, 5:11, 11:9, 5:11, 10:12)
NALEPA Kamil – MRKVICKA Radek 1 0:3 (6:11, 2:11, 4:11)
FELKEL Grzegorz – LUBAŚ Sebastian 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 10:12, 12:10)
GOLLA Marco – WOJDYŁA Damian 2 3:2 (10:12, 7:11, 11:5, 11:7, 11:6)
WACHOWIAK Łukasz – LIS Daniel 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
GOLLA Marco – TATARCZUCH Marek 2 3:0 (11:5, 12:10, 11:4)
WACHOWIAK Łukasz – WOJDYŁA Damian 2 1:3 (7:11, 13:11, 10:12, 6:11)
NALEPA Kamil / GOLLA Marco – MRKVICKA Radek / TATARCZUCH Rafał 1 3:1 (11:5, 4:11, 11:7, 11:3)
FELKEL Grzegorz / WACHOWIAK Łukasz – LUBAŚ Sebastian / WOJDYŁA Damian 2 3:2 (11:4, 6:11, 7:11, 12:10, 11:4)

Dwunastka Betard Wrocław – BISTS Bielsko-Biała 2:8

PWSZ Zamość – Broń Radom 5:5
NOWALIŃSKI Maciej – WOŚ Alan 1 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
ZAVADSKYI Ihor – KUSIŃSKI Marcin 1 0:3 (4:11, 4:11, 7:11)
KIEŁB Dariusz – KUSIŃSKI Marcin 1 1:3 (8:11, 11:6, 4:11, 3:11)
ZAVADSKYI Ihor – WOŚ Alan 1 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 7:11)
LITWINIUK Marcin – KALITA Artur 2 1:3 (10:12, 7:11, 11:4, 9:11)
KOZIEŁ Paweł – GLEGOŁA Paweł 2 3:0 (11:2, 12:10, 11:8)
LITWINIUK Marcin – GLEGOŁA Paweł 2 3:2 (14:16, 11:5, 11:9, 12:14, 11:9)
KOZIEŁ Paweł – KALITA Artur 2 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:5)
NOWALIŃSKI Maciej / LITWINIUK Marcin – WOŚ Alan / KUSIŃSKI Marcin 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:8)
KOZIEŁ Paweł / KIEŁB Dariusz – KALITA Artur / GLEGOŁA Paweł 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)

Mazel Zielona Góra – Strzelec-Pegaz Frysztak 3:7
Mecz 3. kolejki rozegrany awansem.

X