1. liga kobiet: Dotkliwa porażka beniaminka z Bydgoszczy

Dotkliwej porażki w swoim pierwszym meczu w 1. lidze doznały tenisistki stołowe zespołu Emdek-Eltech Bydgoszcz. Beniaminek przegrał we własnej hali z Agro-Sieć Chełmno 1:9.

Wyniki 1. kolejki:

gr. północna:

Emdek-Eltech Bydgoszcz – Agro-Sieć Chełmno 1:9
NOWOCIN Katarzyna – SITARSKA Agnieszka 1 1:3 (9:11, 7:11, 13:11, 9:11)
JĘDRZEJEWSKA Anna – KOCOŃ-PASIŃSKA Anika 1 2:3 (11:5, 11:7, 5:11, 8:11, 3:11)
NOWOCIN Katarzyna – BŁAŻEJEWICZ Zuzanna 1 3:2 (9:11, 11:4, 7:11, 11:5, 11:4)
JĘDRZEJEWSKA Anna – SITARSKA Agnieszka 1 0:3 (9:11, 1:11, 6:11)
BEJENKA Karolina – HENNIG Katarzyna 2 0:3 (2:11, 2:11, 2:11)
ADAMSKA Wiktoria – SZCZUKA Agata 2 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
BEJENKA Karolina – SZCZUKA Agata 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
ADAMSKA Wiktoria – HENNIG Katarzyna 2 1:3 (9:11, 11:7, 1:11, 6:11)
NOWOCIN Katarzyna / BEJENKA Karolina – SITARSKA Agnieszka / KOCOŃ-PASIŃSKA Anika 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
JĘDRZEJEWSKA Anna / ADAMSKA Wiktoria – HENNIG Katarzyna / SZCZUKA Agata 2 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)

Noteć Inowrocław – MRKS Gdańsk 1:9
PALACZ Katarzyna – KACZMAREK Agnieszka 1 2:3 (6:11, 9:11, 18:16, 11:7, 6:11)
CIEMNA Natalia – KRAJEWSKA Marta 1 0:3 (7:11, 7:11, 3:11)
PALACZ Katarzyna – KRAJEWSKA Marta 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
CIEMNA Natalia – KACZMAREK Agnieszka 1 1:3 (13:11, 8:11, 3:11, 9:11)
HERMANOWSKA Weronika – OLCZAK Honorata 2 0:3 (4:11, 3:11, 5:11)
KŁOSIŃSKA Aleksandra – MIKLASZEWSKA Maja 2 0:3 (6:11, 12:14, 9:11)
KWIATKOWSKA Marita – MIKLASZEWSKA Maja 2 0:3 (5:11, 3:11, 8:11)
KŁOSIŃSKA Aleksandra – OLCZAK Honorata 2 2:3 (6:11, 12:10, 3:11, 11:5, 4:11)
PALACZ Katarzyna / CIEMNA Natalia – KACZMAREK Agnieszka / KRAJEWSKA Marta 1 0:3 (9:11, 11:13, 4:11)
KŁOSIŃSKA Aleksandra / HERMANOWSKA Weronika – OLCZAK Honorata / MIKLASZEWSKA Maja 2 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)

Galaxy Białystok – ATS Białystok 2:8
NAWROCKA Klaudia – SZYMCZAK Julia 1 3:0 (11:9, 18:16, 11:4)
KUNATS Maja – KARAHODZINA Inna 1 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
NAWROCKA Klaudia – KARAHODZINA Inna 1 0:3 (9:11, 9:11, 8:11)
KUNATS Maja – SZYMCZAK Julia 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:7)
DRYGAS Joanna – LEONOWICZ Monika 2 1:3 (8:11, 10:12, 11:9, 6:11)
PRUSIŃSKA Hanna – DYSZKIEWICZ Gabriela 2 2:3 (9:11, 4:11, 11:8, 11:6, 5:11)
DRYGAS Joanna – DYSZKIEWICZ Gabriela 2 0:3 (8:11, 10:12, 6:11)
PRUSIŃSKA Hanna – LEONOWICZ Monika 2 2:3 (11:3, 10:12, 11:8, 5:11, 4:11)
NAWROCKA Klaudia / KUNATS Maja – KARAHODZINA Inna / LEONOWICZ Monika 1 2:3 (11:8, 10:12, 9:11, 11:6, 9:11)
DRYGAS Joanna / PRUSIŃSKA Hanna – DYSZKIEWICZ Gabriela / SZYMCZAK Julia 2 2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 11:8, 4:11)

AZS PWSIP Metal-Technik Łomża – GLKS Nadarzyn II 4:6
SOKOŁOWSKA Joanna – DĄBROWSKA Aleksandra 1 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
ŻBIKOWSKA Monika – KRZYSIEK Paulina 1 2:3 (11:7, 11:9, 4:11, 4:11, 8:1)
SOKOŁOWSKA Joanna – KRZYSIEK Paulina 1 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 6:11)
ŻBIKOWSKA Monika – DĄBROWSKA Aleksandra 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:9)
ŁUBA Weronika – WERESZCZAKA Anna 2 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 8:11)
ŁADA Karolina – ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
ŁUBA Weronika – ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:3)
ŁADA Karolina – WERESZCZAKA Anna 2 3:2 (11:4, 11:5, 6:11, 7:11, 11:3)
SOKOŁOWSKA Joanna / ŻBIKOWSKA Monika – DĄBROWSKA Aleksandra / KRZYSIEK Paulina 1 1:3 (9:11, 11:8, 5:11, 8:11)
ŁADA Karolina / ŁUBA Weronika – WERESZCZAKA Anna / ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2 3:2 (9:11, 11:6, 10:12, 11:6, 11:9)

gr. południowa:

Skarbek Tarnowskie Góry – Bronowianka Kraków II 4:6
PASZEK Aleksandra – ZHAO Xia 1 0:3 (3:11, 3:11, 2:11)
BANAŚ Dominika – ŁEBEK Alicja 1 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:4)
PASZEK Aleksandra – ŁEBEK Alicja 1 2:3 (2:11, 11:6, 8:11, 11:4, 7:11)
BANAŚ Dominika – GÓRECKA Dominika 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:3)
MŁYNEK Natalia – ŚLIWA Alicja 2 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:9, 9:11)
FILINOWICZ Monika – URBAŃCZYK Anna 2 0:3 (5:11, 6:11, 7:11)
MŁYNEK Natalia – URBAŃCZYK Anna 2 1:3 (11:8, 8:11, 3:11, 8:11)
OCHMAN Agnieszka – ŚLIWA Alicja 2 3:1 (13:11, 11:8, 3:11, 13:11)
BANAŚ Dominika / OCHMAN Agnieszka – ZHAO Xia / URBAŃCZYK Anna 1 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
PASZEK Aleksandra / FILINOWICZ Monika – ŚLIWA Alicja / ŁEBEK Alicja 2 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)

AZS UMCS Optima Lublin II – Śnieżnik Stronie Śląskie 5:5
PAWLAK Katarzyna – WĘGRZYN Anna 1 0:3 (2:11, 4:11, 8:11)
KARASIOWA Lizaveta – WĘGRZYN Katarzyna 1 3:1 (11:7, 3:11, 13:11, 11:6)
PAWLAK Katarzyna – WĘGRZYN Katarzyna 1 0:3 (6:11, 6:11, 4:11)
KARASIOWA Lizaveta – WĘGRZYN Anna 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
JEŻEWSKA Aleksandra – KASENBERG Magdalena 2 1:3 (7:11, 5:11, 11:6, 9:11)
ZAWADZKA Emilia – PIETKIEWICZ Marianna 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:7)
JEŻEWSKA Aleksandra – PIETKIEWICZ Marianna 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
ZAWADZKA Emilia – KASENBERG Magdalena 2 0:3 (7:11, 6:11, 3:11)
PAWLAK Katarzyna / KARASIOWA Lizaveta – WĘGRZYN Anna / WĘGRZYN Katarzyna 1 0:3 (13:15, 3:11, 4:11)
JEŻEWSKA Aleksandra / ZAWADZKA Emilia – KASENBERG Magdalena / PIETKIEWICZ Marianna 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 13:11)

Gorce Nowy Targ – Klub AZS PWSZ Nysa 3:7
GARB Aleksandra – MICHORCZYK Natalia 1 1:3 (5:11, 7:11, 12:10, 3:11)
KOWALCZYK Zuzanna – PASZEK Patrycja 1 2:3 (11:8, 9:11, 11:8, 7:11, 9:11)
GARB Aleksandra – PASZEK Patrycja 1 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
KOWALCZYK Zuzanna – MICHORCZYK Natalia 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
PĘKSA Paulina – WŁUCZYŃSKA Ksenia 2 2:3 (6:11, 11:7, 5:11, 11:8, 12:14)
GODLEWSKA Izabela – OSIŃSKA Katarzyna 2 2:3 (7:11, 11:6, 11:13, 11:9, 5:11)
PĘKSA Paulina – OSIŃSKA Katarzyna 2 3:2 (11:3, 11:7, 8:11, 1:11, 11:8)
GODLEWSKA Izabela – WŁUCZYŃSKA Ksenia 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
GACH Klaudia / GARB Aleksandra – MICHORCZYK Natalia / OSIŃSKA Katarzyna 1 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
PĘKSA Paulina / GODLEWSKA Izabela – PASZEK Patrycja / WŁUCZYŃSKA Ksenia 2 3:1 (14:12, 2:11, 11:4, 11:8)

Victoria Chróścice – KU AZS UE Wrocław II 3:7
BRATEJKO Iryna – MATWISZYN Natalia 1 2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 12:14, 9:11)
SZLAPA Sylwia – JOŃCZYK Ada 1 0:3 (1:11, 3:11, 2:11)
BRATEJKO Iryna – JOŃCZYK Ada 1 0:3 (5:11, 5:11, 3:11)
SZLAPA Sylwia – MATWISZYN Natalia 1 0:3 (15:17, 7:11, 7:11)
KOZUBEK Magda – GAWORSKA Zuzanna 2 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:7, 11:9)
WÓJCIK Julia – CIURA Aleksandra 2 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 9:11)
KOZUBEK Magda – CIURA Aleksandra 2 3:1 (11:6, 7:11, 12:10, 11:4)
WÓJCIK Julia – GAWORSKA Zuzanna 2 2:3 (17:19, 13:11, 13:11, 9:11, 9:11)
BRATEJKO Iryna / WÓJCIK Julia – MATWISZYN Natalia / GAWORSKA Zuzanna 1 3:1 (11:9, 4:11, 11:4, 11:4)
SZLAPA Sylwia / KOZUBEK Magda – JOŃCZYK Ada / CIURA Aleksandra 2 1:3 (10:12, 6:11, 11:9, 7:11)

Cukrownik Oka Chybie – KSTS MOSiR Karpaty Krosno 5:5
PĘKAŁA-LANGOSZ Jolanta – DUDZIŃSKA Daria 1 3:2 (11:7, 11:4, 13:15, 5:11, 11:6)
NAROLEWSKA Monika – JURKOVA Eva 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:6, 8:11)
PĘKAŁA-LANGOSZ Jolanta – JURKOVA Eva 1 3:1 (11:9, 11:4, 9:11, 11:7)
NAROLEWSKA Monika – DUDZIŃSKA Daria 1 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 9:11)
TOKARCZYK Karolina – ŻAK-NOWICKA Anna 2 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 12:10)
HETNAŁ Sandra – LECH Katarzyna 2 2:3 (11:7, 11:5, 7:11, 8:11, 7:11)
TOKARCZYK Karolina – LECH Katarzyna 2 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 6:11, 7:11)
HETNAŁ Sandra – ŻAK-NOWICKA Anna 2 3:2 (11:5, 6:11, 11:7, 8:11, 12:10)
PĘKAŁA-LANGOSZ Jolanta / TOKARCZYK Karolina – JURKOVA Eva / ŻAK-NOWICKA Anna 1 3:2 (9:11, 11:8, 7:11, 11:6, 11:8)
NAROLEWSKA Monika / HETNAŁ Sandra – DUDZIŃSKA Daria / KRUŻEL Paulina 2 1:3 (10:12, 9:11, 11:4, 8:11)

X